Průmyslové podlahy, rozebíratelný podlahový systém, zátěžové podlahové panely - oprava, prodej a montáž

PODLAHY Liška, s.r.o.

Průmyslové podlahy, rozebíratelný podlahový systém, zátěžové podlahové panely - oprava, prodej a montáž

PVC panely navždy vyřeší problém s opravami průmyslových podlah

Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy od firmy PODLAHY Liška s.r.o. jsou ideálním řešením rekonstrukce nebo opravy podlahových ploch v malých i velkých provozech. PVC panely lze instalovat na jakýkoliv povrch bez lepení a bez nutnosti přerušení provozu po dobu montáže.


Společnost PODLAHY Liška s.r.o. se zabývá výrobou, montáží, velkoobchodem i maloobchodem průmyslových podlah pro výrobní a skladové provozy, kde je třeba zvýšené odolnosti proti zatížení a dalším vlivům typických pro větší a náročné provozy. Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy jsou jednoduchým řešením rekonstrukce či opravy podlahy, díky kterému odpadnou náklady na opakované rekonstrukce i na opravy poškozené manipulační techniky. Firma poskytuje také odborné poradenství a dodávky podlah „na klíč“.

Výhody PVC panelů

  • Už žádné rekonstrukce a opravy

PVC panely jsou díky svým vlastnostem trvalým řešením pro výrobní a skladové provozy, kde je problém s častými opravami namáhané podlahové plochy, a tím i s dalšími zbytečnými investicemi.

  • Montáž „za sucha“

Instalace a montáž PVC panelů je velmi jednoduchá a provádí bez lepení. Po dobu realizace není třeba přerušovat běžný provoz, čímž se ušetří další náklady na zastavení výroby a dalších manipulačních prací. V případě potřeby lze podlahu kdykoliv snadno rozebrat.

  • Vysoká odolnost proti zatížení

Průmyslové podlahy z PVC panelů jsou navrženy tak, aby beze změny vlastností odolaly zatížení až 6 tun/dm2. Jsou tedy vhodné i do těch nejnáročnějších průmyslových hal, kde se využívá těžkých strojů.

  • Instalace na každý povrch

Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy lze pokládat na povrch z jakéhokoliv materiálu, má tedy velmi široké využití pro všechny druhy provozů. Hodí se jak pro interiéry, tak díky odolnosti proti mrazu i pro exteriéry.

  • Snadná údržba

Díky vysoké odolnosti proti chemickým prostředkům a jiným „agresivním“ a odolným nečistotám lze tyto průmyslové podlahy instalovat i do náročných provozů, kterými jsou např. autoservisy, pneuservisy apod., kde je lze velmi jednoduše udržovat v původním stavu.

  • Výhodná cena

Kromě znatelných úspor nákladů spojených s budoucí údržbou a opravami se investice do PVC panelů vyplatí i díky akčním slevám.

Více informací o výrobcích a službách společnosti PODLAHY Liška s.r.o. najdete na www.podlahyliska.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.podlahyliska.cz

Vydáno 23.04.2013
1022 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslové podlahy z PVC panelů řeší problém s častými opravami podlahových krytin

Průmyslové podlahy z PVC panelů řeší problém s častými opravami podlahových krytin
Výběr podlahových krytin v malých i velkých provozech je zásadní. Řešíte-li problém s opravami vadných podlah, ideálním řešením jsou průmyslové podlahy z PVC. Společnost PODLAHY Liška s.r.o. přináší moderní rozebíratelný podlahový systém zátěžových panelů, které jsou vhodné i do provozů s ...
PODSTRÁNKY

Průmyslové podlahy, PVC panely

Průmyslové podlahy, PVC panely
Průmyslové podlahy, PVC podlahové panely
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PODLAHY Liška, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PODLAHY Liška, s.r.o.
www.podlahyliska.cz
Adresa

Adresa

Cejl 892/32
Brno 602 00

info@podlahyliska.cz
+420 538 728 956


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha