Rekonstrukce a opravy po­dlahových ploch - zátěžové podlahové panely z PVC

PODLAHY Liška, s.r.o.

Rekonstrukce a opravy po­dlahových ploch - zátěžové podlahové panely z PVC

PODLAHY Liška, s.r.o.
PVC panely navždy vyřeší problém s opravami průmyslových podlah

Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy od firmy PODLAHY Liška s.r.o. jsou ideálním řešením rekonstrukce nebo opravy podlahových ploch v malých i velkých provozech. PVC panely lze instalovat na jakýkoliv povrch bez lepení a bez nutnosti přerušení provozu po dobu montáže.


Společnost PODLAHY Liška s.r.o. se zabývá výrobou, montáží, velkoobchodem i maloobchodem průmyslových podlah pro výrobní a skladové provozy, kde je třeba zvýšené odolnosti proti zatížení a dalším vlivům typických pro větší a náročné provozy. Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy jsou jednoduchým řešením rekonstrukce či opravy podlahy, díky kterému odpadnou náklady na opakované rekonstrukce i na opravy poškozené manipulační techniky. Firma poskytuje také odborné poradenství a dodávky podlah „na klíč“.

Výhody PVC panelů

  • Už žádné rekonstrukce a opravy

PVC panely jsou díky svým vlastnostem trvalým řešením pro výrobní a skladové provozy, kde je problém s častými opravami namáhané podlahové plochy, a tím i s dalšími zbytečnými investicemi.

  • Montáž „za sucha“

Instalace a montáž PVC panelů je velmi jednoduchá a provádí bez lepení. Po dobu realizace není třeba přerušovat běžný provoz, čímž se ušetří další náklady na zastavení výroby a dalších manipulačních prací. V případě potřeby lze podlahu kdykoliv snadno rozebrat.

  • Vysoká odolnost proti zatížení

Průmyslové podlahy z PVC panelů jsou navrženy tak, aby beze změny vlastností odolaly zatížení až 6 tun/dm2. Jsou tedy vhodné i do těch nejnáročnějších průmyslových hal, kde se využívá těžkých strojů.

  • Instalace na každý povrch

Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy lze pokládat na povrch z jakéhokoliv materiálu, má tedy velmi široké využití pro všechny druhy provozů. Hodí se jak pro interiéry, tak díky odolnosti proti mrazu i pro exteriéry.

  • Snadná údržba

Díky vysoké odolnosti proti chemickým prostředkům a jiným „agresivním“ a odolným nečistotám lze tyto průmyslové podlahy instalovat i do náročných provozů, kterými jsou např. autoservisy, pneuservisy apod., kde je lze velmi jednoduše udržovat v původním stavu.

  • Výhodná cena

Kromě znatelných úspor nákladů spojených s budoucí údržbou a opravami se investice do PVC panelů vyplatí i díky akčním slevám.

Více informací o výrobcích a službách společnosti PODLAHY Liška s.r.o. najdete na www.podlahyliska.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.podlahyliska.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslové podlahy z PVC panelů řeší problém s častými opravami podlahových krytin

Průmyslové podlahy z PVC panelů řeší problém s častými opravami podlahových krytin

Výběr podlahových krytin v malých i velkých provozech je zásadní. Řešíte-li problém s opravami vadných podlah, ideálním řešením jsou průmyslové podlahy z PVC. Společnost PODLAHY Liška s.r.o. přináší moderní rozebíratelný podlahový systém zátěžových panelů, které jsou vhodné i do provozů s manipulační technikou. Zátěžové panely z PVC jsou určené pro všechny typy povrchů a snesou i přejezdy nákladního automobilu.

Vydáno 14.11.2016Vydáno 23.04.2013
964 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2020

Průmyslové podlahy, PVC panely

Průmyslové podlahy, PVC panely

Průmyslové podlahy, PVC podlahové panely