SUM, s.r.o.
Elektrické zařízení nonstop servis Praha
Servis a údržba záložních zdrojů napájení, diesel agregátů či UPS

Záložní zdroje napájení a další podpůrná zařízení slouží k zamezení či úplnému vyloučení výpadku elektrického proudu. I tato zařízení však vyžadují pravidelný servis a údržbu, díky čemuž budou spolehlivá a provozuschopná za jakékoliv situace. Společnost SUM se zabývá dodávkou a servisem záložních zdrojů, diesel agregátů či UPS, přičemž využívá své dlouholeté zkušenosti i nejnovější technologie a trendy.

Nabízíme profesionální servis UPS, DC zdrojů a dalších zařízení

Servis a údržba všech typů podpůrných zařízení

Existuje celá řada podpůrných zařízení, které se starají o nepřetržitou dodávku energie. V případě výpadku proudu tak zajistí trvalou dodávku energie. To je důležité v malých i velkých společnostech různého charakteru. Společnost SUM zajišťuje servis a údržbu záložních zdrojů, diesel agregátů, UPS, ale také DC zdrojů a akumulátorových baterií, VN zařízení, rozvoden, trafostanic, NN rozvoden či jakýchkoliv elektro instalací.

Kompletní servis pro zařízení, která zajistí stálý přísun elektrické energie


Nepřerušovaný provoz vašich zařízení

Společnost SUM spolupracuje s vyškolenými profesionály, kteří se postarají o plynulý a nepřetržitý provoz vašich zařízení. Energetická, strojní i telekomunikační zařízení budou díky tomu provozuschopná, a to i v případě výpadku proudu. Firma zajišťuje záruční i pozáruční servis všech typů zařízení a disponuje certifikáty v mnoha oblastech.

I zařízení pro zajištění nepřetržité dodávky energie, UPS či záložní zdroje napájení potřebují pravidelný servis. Využijte služeb profesionálů, kteří se o vaše podpůrná zařízení odborně postarají.

Profesionální servis UPS, DC zdrojů a dalších zařízení
FIREMNÍ ČLÁNKY


Záložní zdroje UPS mohou zamezit citelným ztrátám

Záložní zdroje UPS mohou zamezit citelným ztrátám

Stoupající požadavky na dodávku elektrické energie sebou nesou i větší nároky na zabezpečení v podobě záložních zdrojů UPS (Uninterruptible Power Systems = zdroje nepřerušovaného napájení), dříve využívaných hlavně ve výpočetní technice pro zálohování dat.

Vydáno 10.07.2013
Záložní zdroje UPS vás při výpadku proudu na holičkách nenechají

Záložní zdroje UPS vás při výpadku proudu na holičkách nenechají

Záložní zdroj UPS je nedocenitelným pomocníkem především všude tam, kde případné výpadky elektrického napětí mohou způsobit škody nebo problémy. Cílem společnosti SUM je zajistit, aby takovéto výpadky neměly na odběratele a jeho činnost vliv. Díky svým službám tedy zajišťuje nejen spolehlivé, ale i bezpečné napájení elektrickou energií. Záložní zdroje UPS vám zajistí každodenní klid a jistotu v oblasti dodávky elektrické energie.

Vydáno 11.12.2015
Vítr, mráz ani opravy vedení vás už nepřekvapí. Záložní zdroj UPS vám dodá elektřinu za každých okolností

Vítr, mráz ani opravy vedení vás už nepřekvapí. Záložní zdroj UPS vám dodá elektřinu za každých okolností

Elektrická energie je v dnešní době běžnou součástí našich životů. Elektřinu potřebujeme v práci, domácnosti i při trávení volného času. Nečekaný výpadek elektrické energie je proto vždy nepříjemný, obzvláště pro velké podniky s drahými zařízeními pak může dlouhodobý výpadek představovat velký problém a finanční ztráty. Ve společnosti SUM proto máme řešení. Nabízíme vám spolehlivé záložní zdroje UPS, které vám zajistí elektrickou energii za každých okolností.

Vydáno 08.03.2015Vydáno 23.11.2016
420 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2017

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize

Záložní zdroje UPS, typy zdrojů, montáž, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize

Stejnosměrné DC zdroje dodávané firmou SUM s.r.o., údržba a revize