KUKO s.r.o.

Vydáno 23.11.2016
86 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017

Kompletní realizace střech – práce tesařské, pokrývačské i klempířské

Společnost KUKO se sídlem v Červeném Kostelci se kompletní realizací střech zabývá již řadu let. Svým klientům poskytuje odborné poradenství a zajišťuje stavby střech na klíč i dílčí řemeslné práce. Ve svém týmu zaměstnává profesionální tesaře, pokrývače i klempíře a umožňuje tak celou realizaci uskutečnit co nejkvalitněji a velmi rychle.

Nabízíme střechy na klíč

Střechy na klíč a dílčí práce

Sníte o nové střeše? Kontaktujte společnost KUKO, která k vám pošle zkušené řemeslníky a zajistí realizaci takové střechy, kterou jste si vždy přáli. Hlavní konkurenční výhodou společnosti je komplexnost. Kromě zmíněných činností se zabývá také kovovýrobou a v případě zájmu provede i montáž střešních oken VELUX. Po dokončení realizace zajistí likvidaci staré krytiny a úklid.

Rychlá a kvalitní výstavba střechy


Zaplatíte jen za využitý materiál

Rozhodnete-li si postavit novou střechu firmou KUKO, buďte si jisti, že zaplatíte jen za skutečně spotřebovaný a nezbytný materiál. Nečekají vás žádné nepředpokládané výdaje ani hromadění materiálu, který byste nevyužili. Společnost používá jen kvalitní materiál od osvědčených značek jako je například značka BRAMAC, TONDACH, KERAMOST či KM BETA. Je-li vám blízký individuální přátelský přístup, rychlost a profesionalita, se službami zmiňované firmy budete spokojeni. Navštivte internetové stránky společnosti a podívejte se na uskutečněné realizace.

Řemeslníci společnosti KUKO vám postaví novou střechu za adekvátní částku