RAJCH Zlín: Průmyslové odsávání, odsávání zplodin a filtrace

Problémy s odsáváním v nejrůznějších průmyslových odvětvích vyřeší firma RAJCH, spol. s r.o., která navrhuje vhodné řešení pro průmyslové odsávání a odsávání zplodin. Poskytujeme kvalitní poradenské služby, dodáváme profesionální odsávací a filtrační technologie a zajišťujeme také rychlý záruční i pozáruční servis. Zaručíme vám navíc úsporu nákladů.

RAJCH Zlín zajistí řešení pro průmyslové odsávání a odsávání zplodin.

Odsávání zplodin a prachu pro každý průmysl

Průmyslové odsávání zplodin i prachu zajistíme pro dřevozpracovatelský, plastikářský, gumárenský a metalurgický průmysl. Dodáváme také zařízení k odsávání zplodin a prachu v místech s vyššími teplotami či vlhkostí nebo do výbušného prostředí. Postaráme se rovněž vývoj a výrobu odsávacích zařízení a filtrace pro specifický výrobní proces, například k odsávání olejové mlhy a emulzí či odsávání zplodin spaloven nebezpečných odpadů.

Realizace firmy RAJCH v oblasti odsávání zplodin


Zařízení pro průmyslové odsávání

Dodáváme odsávací, filtrační zařízení a veškeré potřeby pro efektivní průmyslové odsávání. V našem sortimentu najdete například odsávací buben SER, který slouží k účinnému odsávání zplodin a ochrání tak před nimi pracovníky zejména opraven automobilů. Dále máme k dispozici MHR – motorem poháněný buben, který využijete v opravnách velkých vozidel.

Pro provozy s malým prostorem máme odsávací hadice s balancerem FE. S napojením na odsávací potrubí nebo ventilátorem získáte jednoduchý, ale účinný systém na odsávání zplodin. Dále dodáváme FEB – odsávací hadice na rameni, které jsou určeny pro odsávání na pracovištích, kde vozidla nemají fixní polohu. Rameno s dosahem až 8 metrů vám totiž zajistí potřebnou flexibilitu.

RAJCH: Vše pro odsávání zplodinVydáno 09.12.2016
389 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RAJCH, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RAJCH, spol. s r.o.
www.rajch.cz
Adresa

Adresa

Horní dědina 516
Zlín - Příluky 760 01

obchod@rajch.cz
+420 606 658 857


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha