Test kol před koupí Tábor

BIKESPACE Jízdní kola Tábor - prodej, servis

Test kol před koupí Tábor

BIKESPACE
Jízdní kola Tábor - prodej, servisBIKESPACE Tábor: Stavba kol na zakázku podle vašich přání a potřeb

Nemůžete najít kolo, které by splňovalo všechny vaše představy a odpovídalo vašim potřebám? Nechte si své vysněné kolo sestavit na míru! Stačí se obrátit na společnosti BIKESPACE ve městě Tábor, která se zabývá stavbou kol. Vyrábíme kola na zakázku a upravujeme vaše stávající kola přesně podle vašich požadavků a přání.

Stavba kol na zakázku? To umí BIKESPACE Tábor!

Vyrábíme kola na zakázku

Stavba kol na zakázku. Co si pod tím představit? Jednoduše vám sestavíme nové kolo tak, aby odpovídalo vašim potřebám, přáním a představám. Vyrábíme tedy kola na zakázku přesně podle požadavků našich zákazníků. A postaráme se o to, aby náš návrh řešení vyhovoval také vašim finančním možnostem.

Kromě stavby kol se zabýváme i jejich úpravou a vylepšením. Pokud tedy kolo už máte a nepotřebujete si pořizovat nové, přestavíme vám to stávající tak, aby splňovalo všechny vaše požadavky.

BIKESPACE: Stavba kol na zakázku


Stavba kol pro každého, ať už bydlíte kdekoli v ČR

Stavba kol od firmy BIKESPACE skýtá mnohé výhody. Zajistíme profesionální servis a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Ke stavbě kola na zakázku využíváme legendární značky rámů i špičkové a ověřené komponenty. Díky tomu vám můžeme zaručit jedinečný design, ale zejména také skvělou funkčnost vašeho kola postaveného vám na míru.

Chcete si nechat sestavit vlastní vysněné kolo nebo vylepšit to stávající? Stavbu kol zajistíme v celé České republice. Stačí se na nás obrátit nebo nás navštívit v prodejně BIKESPACE v Táboře.

Cyklo obchod BIKESPACE – kola na zakázku
FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavba jízdních kol podle představ zákazníka

Stavba jízdních kol podle představ zákazníka

Chcete vlastní originální kolo nebo překvapit někoho jiného? Potom vás bude zajímat skvělá možnost nákupu kola přímo na míru vašim představám a požadavkům. Můžete si nechat zdokonalit to svoje stávající nebo vymyslet zcela nové, jaké jinde nenajdete. A o to se s radostí postará cyklo obchod BIKESPACE z Tábora.

Vydáno 17.10.2017
Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Cyklistika je ideální sport pro každého, bez ohledu na věk, váhu či fyzickou kondici. Jízdní kola umožňují pohyb, který nezatěžuje klouby, lze si zvolit zátěž, délku trasy i tempo, a proto si může pohyb venku na čerstvém vzduchu užívat každý. Od malých dětí přes seniory, kteří chtějí zůstat aktivní, až po profesionální sportovce a závodníky. A proto máme v naší prodejně a cykloservisu jízdní kola pro všechny.

Vydáno 14.12.2015
Jízdní kola do města i do terénu, to je BIKESPACE

Jízdní kola do města i do terénu, to je BIKESPACE

Máte rádi cyklistiku, ale vaše kolo už pomalu dosluhuje? Navštivte prodejnu jízdních kol BIKESPACE a vyberte si nový model přesně podle vašich představ. Nabízíme kola horská i silniční nejrůznějších značek, to pravé jízdní kolo si u nás vybere sváteční jezdec i milovník náročných terénů.

Vydáno 10.11.2015Vydáno 25.11.2016
528 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2019