Nábytek z palet na zakázku vyrábí firma Pila Benda

Dřevěné palety slouží k převážení nejrůznějšího zboží po silnici, kolejích i po vodě. Využívají se také v supermarketech. Hodit se vám ale budou také doma. K čemu? Vyrábí se z nich nábytek do interiéru i na zahradu. Vyzkoušet můžete třeba postel z palet, konferenční stolky či venkovní posezení. Nábytek z palet všeho druhu v různých povrchových úpravách vyrábí firma Pila Benda s.r.o..

Vyrobíme vám nábytek z palet přesně na míru

Nechte si vyrobit nábytek z palet přesně na míru

Palety mají mnoho využití, jedním z nich je také výroba nábytku. Sháníte novou postel? My vám ji vyrobíme z palet. Kromě toho vytváříme třeba také celé obývací stěny či konferenční stolky. Poradíme si i se zahradním nábytkem z palet či policemi na balkón, které využijete pro umístění bylinek či květin v květináčích. Nábytek z palet vyrábíme v různých rozměrech a povrchových úpravách.

Nábytek z palet podle vašeho přání


Výroba palet a nábytku z nich

Máme potřebné technologické vybavení, takže můžeme vyrábět palety různých rozměrů. Důkladně je vysoušíme a můžeme je i tepelně ošetřit. Palety brousíme dohladka, aby byl výsledný nábytek příjemný na dotek. A aby vám nábytek z palet co nejdéle vydržel, postaráme se také o jeho kvalitní povrchovou úpravu. Důležité je pro nás také to, abychom nábytek z palet zajistili dostatečnými spoji.

Vyrábíme palety různých rozměrů


Nábytek z palet vyrobíme dle vašich představ

Firma Pila Benda si zakládá na osobním přístupu. Nábytek z palet proto rádi přizpůsobíme vašim potřebám a vyrobíme jej přesně podle vašich požadavků a přání na zakázku. Následně zajistíme jeho dopravu k vám domů i následnou montáž.

Nábytek z palet na zakázku, doprava i montáž


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pilabenda.cz/palety/

Vydáno 29.11.2016
1340 Zhlédnutí
Topováno 04.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů
Když se řekne europaleta, tak jde o čtyřstrannou dřevěnou paletu splňující mezinárodní předpisy, tedy normy, která je vhodná i pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Pro uspokojení požadavků každého zákazníka se vyrábí různé druhy palet, které se liší rozměry, nosností, hmotností, celkovým ...

Dřevěné palety, bedny i jiné dřevěné obaly od českého výrobce

Dřevěné palety, bedny i jiné dřevěné obaly od českého výrobce
Dřevěné palety, dřevěné bedny i dřevěné obaly všeho druhu seženete v nabídce společnosti Pila Benda. Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí a výroba palet u nás probíhá od počátečního kácení stromů a zpracování dřeva až po závěrečnou dopravu přímo k zákazníkovi. Pokud i vy sháníte někoho, kdo ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pila Benda s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pila Benda s.r.o.
www.pilabenda.cz
Adresa

Adresa

Velký Pěčín 24
Dačice 380 01

info@pilabenda.cz
+420 724 310 746


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha