Nábytek z palet na zakázku vyrábí firma Pila Benda

Dřevěné palety slouží k převážení nejrůznějšího zboží po silnici, kolejích i po vodě. Využívají se také v supermarketech. Hodit se vám ale budou také doma. K čemu? Vyrábí se z nich nábytek do interiéru i na zahradu. Vyzkoušet můžete třeba postel z palet, konferenční stolky či venkovní posezení. Nábytek z palet všeho druhu v různých povrchových úpravách vyrábí firma Pila Benda s.r.o..

Vyrobíme vám nábytek z palet přesně na míru

Nechte si vyrobit nábytek z palet přesně na míru

Palety mají mnoho využití, jedním z nich je také výroba nábytku. Sháníte novou postel? My vám ji vyrobíme z palet. Kromě toho vytváříme třeba také celé obývací stěny či konferenční stolky. Poradíme si i se zahradním nábytkem z palet či policemi na balkón, které využijete pro umístění bylinek či květin v květináčích. Nábytek z palet vyrábíme v různých rozměrech a povrchových úpravách.

Nábytek z palet podle vašeho přání


Výroba palet a nábytku z nich

Máme potřebné technologické vybavení, takže můžeme vyrábět palety různých rozměrů. Důkladně je vysoušíme a můžeme je i tepelně ošetřit. Palety brousíme dohladka, aby byl výsledný nábytek příjemný na dotek. A aby vám nábytek z palet co nejdéle vydržel, postaráme se také o jeho kvalitní povrchovou úpravu. Důležité je pro nás také to, abychom nábytek z palet zajistili dostatečnými spoji.

Vyrábíme palety různých rozměrů


Nábytek z palet vyrobíme dle vašich představ

Firma Pila Benda si zakládá na osobním přístupu. Nábytek z palet proto rádi přizpůsobíme vašim potřebám a vyrobíme jej přesně podle vašich požadavků a přání na zakázku. Následně zajistíme jeho dopravu k vám domů i následnou montáž.

Nábytek z palet na zakázku, doprava i montáž


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pilabenda.cz/palety/

Vydáno 29.11.2016
1266 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevěné palety, bedny i jiné dřevěné obaly od českého výrobce

Dřevěné palety, bedny i jiné dřevěné obaly od českého výrobce
Dřevěné palety, dřevěné bedny i dřevěné obaly všeho druhu seženete v nabídce společnosti Pila Benda. Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí a výroba palet u nás probíhá od počátečního kácení stromů a zpracování dřeva až po závěrečnou dopravu přímo k zákazníkovi. Pokud i vy sháníte někoho, kdo ...

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů
Když se řekne europaleta, tak jde o čtyřstrannou dřevěnou paletu splňující mezinárodní předpisy, tedy normy, která je vhodná i pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Pro uspokojení požadavků každého zákazníka se vyrábí různé druhy palet, které se liší rozměry, nosností, hmotností, celkovým ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pila Benda s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pila Benda s.r.o.
www.pilabenda.cz
Adresa

Adresa

Velký Pěčín 24
Dačice 380 01

info@pilabenda.cz
+420 606 713 480


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha