STEGO Czech s.r.o.
Systémy pro teplotní management
Topení, regulace

Topení, regulace

Topná tělesa, teplovzdušné ventilátory a regulace k ochraně elektronických zařízení

Chlazení

Chlazení

Ventilátory pro chlazení rozvodných skříní s elektrickými a elektronickými součástmi

Osvětlení

Osvětlení

Výkonné a energeticky úsporné osvětlení rozvaděčových skříní s LED svítilnamiVydáno 29.11.2016
92 Zhlédnutí
Topováno 12.03.2018

Topení a teplovzdušné ventilátory pro ochranu elektroniky od firmy STEGO

Elektronické komponenty jsou velmi citlivé na teplotní podmínky. Rozhodně jim nevyhovují změny denních a nočních teplot, ani extrémní teploty v mimořádně teplých nebo studených oblastech či dnech. Řešení teplotního managementu k ochraně citlivých částí v rozvaděčích a jiných zařízeních před korozí a poruchami poskytuje společnost STEGO.

Topení a teplovzdušné ventilátory od firmy STEGO ochrání elektroniku

Topení a topná tělesa zabrání poruchám

Vyrábíme topení, topná tělesa i teplovzdušné ventilátory, které zabrání vytváření kondenzátu způsobujícímu následné poruchy elektroniky. Naše výrobky zkrátka ochrání vaši elektroniku před vlhkostí, teplem i chladem. Přirozené proudění teplého vzduchu, které zabraňuje tvoření kondenzátu, podporuje naše kompaktní topné těleso pro temperování skříní a rozváděčů s elektrickými a elektronickými součástkami. Vyrábíme rovněž topné těleso vhodné do výbušného prostředí. Zabraňuje tvorbě kondenzátu, kolísání teplot a chrání před mrazem. V našem sortimentu najdete také teplovzdušné ventilátory, které se připojují k topným tělesům.

STEGO: topení a teplovzdušné ventilátory


Topení, ventilátory a jejich servis

Kromě topení vyrábíme také přístroje na chlazení a regulaci, dále pak osvětlení a další příslušenství. Výrobky společnosti STEGO oceňují pro jejich spolehlivost a dlouhou životnost zákazníci po celém světě. Spojujeme inovaci a design našich výrobků tak, aby se vzájemně doplňovaly ve vašich aplikacích. Kromě výroby a dodávky topení zajišťujeme jeho servis a také individuální poradenství a technickou podporu našim zákazníkům.

STEGO: topení a jejich servis