Zahradnictví Petro Mělník
Fuchsie, chryzantémy, bylinky

Vydáno 29.11.2016
317 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2018

Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Do každé zahrady, ale třeba také na terasy a balkony neodmyslitelně patří krásné květiny. V Zahradnictví Petro Mělník je najdete! Pěstujeme a prodáváme zahradní, balkonové, ale i pokojové rostliny a bylinky. Vybrat a koupit si je můžete v samoobslužném skleníku na Mělníku nebo na našem e-shopu.

Zahradnictví Petro Mělník: nabízí více než 2 000 druhů květin

Fuchsie, pelargonie i ostatní rostliny

Zahradnictví Petro Mělník, to je široký sortiment zahradních, balkonových i pokojových rostlin. Specializujeme se na fuchsie, kterých u nás najdete 950 druhů. Dále pěstujeme a prodáváme 120 druhů pelargonií, tedy muškátů. Pořídíte u nás také další balkonové rostliny, trvalky, bylinky a léčivky. Kromě toho se v našem sortimentu nachází okrasné trávy, jehličnany nebo okrasné keře. To vše za skvělé ceny. Fuchsie, pelargonie i další květiny a rostliny si můžete prohlédnout a vybrat v našem katalogu. Rádi vám ho zdarma zašleme nebo si jej můžete stáhnout přímo na našem webu.

Zahradnictví Petro Mělník: katalog 2 000 druhů květin


Zahradnictví Petro Mělník – osobní nákup nebo e-shop

Veškerý sortiment zahradnictví najdete na e-shopu, který vám usnadní nákup. Pokud dáváte přednost osobnímu nákupu, navštivte nás v samoobslužném skleníku na Mělníku. Můžete si tu vybrat naživo rostliny podle svého přání. Ceny ve skleníku jsou navíc o 30 % levnější a ušetříte také za poštovné. Při nákupu nad 500 korun od nás dostanete speciální hnojivo na rostliny jako dárek. Mezi naše další výhody patří dárkové poukazy na všechno zboží. Pořádáme také pravidelné akce pro zákazníky, jako je výstava fuchsií po celé léto, Adventní neděle nebo Bylinkový den.

E-shop Zahradnictví Petro Mělník