TOMAS: strojírenství a strojírenská výroba nejen pro potravinářský, ale i chemický průmysl

Bez strojů a dalších technologií se neobejdete v žádném odvětví průmyslu. Firma TOMAS s.r.o. si to dobře uvědomuje, a proto se zabývá výrobou, opravami a režijními dodávkami technologického zařízení na klíč. Specializujeme se především na potravinářské a chemické stroje.

Poskytujeme strojírenskou výrobu pro chemický a potravinářský průmysl

Potravinářské a chemické stroje

Naší činností je strojírenská výroba. Na základě požadavků zákazníka poskytneme poradenství a informace včetně cenové nabídky, následně zajistíme konstrukční zpracování a vyrobíme i atypické zařízení. Stroje podle potřeby dopravíme a postaráme se o jejich montáž.

Vyrábíme, servisujeme, opravujeme a renovujeme nejrůznější potravinářské a cukrovarnické stroje a zařízení, jako jsou například odstředivky. Zajistíme také automatizaci a modernizací strojů a zařízení.

Výroba a servis strojírenských strojů


TOMAS: strojírenská výroba

V oblasti strojírenství se soustředíme nejen na potravinářské, ale i na chemické stroje. Naše strojírenská výroba zahrnuje také vytváření náhradních dílů pro stroje a zařízení nejen pro potravinářský průmysl. Díly pro stroje také opravujeme a renovujeme povrchy. Dále vyrábíme svařované komponenty a zajistíme jejich kompletaci. Mezi naše další činnosti patří obrábění strojírenských dílů, výroba nádrží a filtrů.

Disponujeme kvalitním strojním vybavením, jako jsou CNC stroje, horizontální vyvrtávačka, hrotový soustruh, zakružovačka plechu, pásová pila na kov, svařovací souprava, soustruh, ohýbačka plechu či nůžky na plech. Díky tomu vám můžeme zajistit skutečně kvalitní a precizně vyrobené produkty.

Stroje pro potravinářský a chemický průmyslVydáno 29.11.2016
142 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní strojírenská výroba, oprava strojů a zařízení

Kompletní strojírenská výroba, oprava strojů a zařízení
Technologická zařízení jsou důležitou součástí výroby v různém odvětví průmyslu. Proto každá výrobní firma uvítá strojní zařízení konstruované na míru požadavkům včetně servisu a montáže. Ať už máte požadavky pro strojní zařízení a náhradní díly běžné nebo zcela atypické, tak v každém případě se o ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TOMAS s.r.o. Technologická zařízení Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
TOMAS s.r.o.
www.tomasczech.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá 252
Holohlavy 503 03

tomas45@seznam.cz
+420 603 307 579


Najdete nás také zde:

ARES
captcha