TOMAS s.r.o.

Vydáno 29.11.2016
98 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017

TOMAS: strojírenství a strojírenská výroba nejen pro potravinářský, ale i chemický průmysl

Bez strojů a dalších technologií se neobejdete v žádném odvětví průmyslu. Firma TOMAS s.r.o. si to dobře uvědomuje, a proto se zabývá výrobou, opravami a režijními dodávkami technologického zařízení na klíč. Specializujeme se především na potravinářské a chemické stroje.

Poskytujeme strojírenskou výrobu pro chemický a potravinářský průmysl

Potravinářské a chemické stroje

Naší činností je strojírenská výroba. Na základě požadavků zákazníka poskytneme poradenství a informace včetně cenové nabídky, následně zajistíme konstrukční zpracování a vyrobíme i atypické zařízení. Stroje podle potřeby dopravíme a postaráme se o jejich montáž. Vyrábíme, servisujeme, opravujeme a renovujeme nejrůznější potravinářské a cukrovarnické stroje a zařízení, jako jsou například odstředivky. Zajistíme také automatizaci a modernizací strojů a zařízení.

Výroba a servis strojírenských strojů


TOMAS: strojírenská výroba

V oblasti strojírenství se soustředíme nejen na potravinářské, ale i na chemické stroje. Naše strojírenská výroba zahrnuje také vytváření náhradních dílů pro stroje a zařízení nejen pro potravinářský průmysl. Díly pro stroje také opravujeme a renovujeme povrchy. Dále vyrábíme svařované komponenty a zajistíme jejich kompletaci. Mezi naše další činnosti patří obrábění strojírenských dílů, výroba nádrží a filtrů. Disponujeme kvalitním strojním vybavením, jako jsou CNC stroje, horizontální vyvrtávačka, hrotový soustruh, zakružovačka plechu, pásová pila na kov, svařovací souprava, soustruh, ohýbačka plechu či nůžky na plech. Díky tomu vám můžeme zajistit skutečně kvalitní a precizně vyrobené produkty.

Stroje pro potravinářský a chemický průmysl