Zdravotní matrace a další příslušenství nyní zakoupíte přes nový e-shop z pohodlí domova

Ne nadarmo se říká: „Jak si kdo ustele, tak si lehne“. Co ale dělat, aby byl spánek posilující a ráno jste se neprobudili celí rozlámaní? Nejlepší je zakoupit zdravotní matraci, která vašemu zdraví spíše prospěje než uškodí. Jen tak může být váš spánek ničím nerušený. Z široké nabídky si tak nyní můžete vybrat jak osobně, tak i z pohodlí domova přes náš nový e-shop.

Správně zvolená matrace prospěje vašemu zdraví

Zdravotní matrace Kopeko nyní zakoupíte i online

Firma Kopeko se zaměřuje na zdravé spaní všech věkových kategorií. Najdete zde například postele z masivního dřeva přímo od výrobce, matrace z PUR pěny a latexové matrace, rošty, povlečení a další příslušenství vhodné do dětských pokojíčků a ložnic.

Veškeré zboží vám s radostí dovezeme až domů a v případě potřeby i namontujeme. Cena za tyto služby se pohybuje v závislosti na váze zboží. Pokud nakoupíte zboží nad 20 000 korun, máte dovoz zcela zdarma. Pokud bude zboží přesahovat částku 30 000 korun, budete mít rozvoz i montáž zdarma.

Zdravotní matrace nyní zakoupíte i na e-shopu


Oleje na dřevo se postarají o delší životnost nábytku

Jistě toužíte po tom, aby byl váš dřevěný nábytek dlouho krásný a stále vypadal jako nový. Firma Kopeko přináší přírodní oleje na dřevo, přírodní vosky, ale i mořidla a profesionální laky, kterými budete ošetřovat nábytek i podlahy s radostí, a zajistíte jim tak dlouhou životnost a pěkný vzhled.

Pokud si nebudete něčím jisti, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. K dispozici vám bude proškolený a velmi ochotný personál.

Přírodní oleje na dřevoVydáno 01.12.2016
306 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevěné postele a zdravotní matrace podpoří váš zdravý spánek

Dřevěné postele a zdravotní matrace podpoří váš zdravý spánek
Věděli jste, že dobrý a vydatný spánek předchází mnoha nemocem? Přitom tak málo stačí k jeho dosažení:, zdravotní matrace, lamelové rošty a dřevěné postele. Nedokážete se zorientovat v široké nabídce od mnoha výrobců? U společnosti Kopeko si vyberete vše pro klidný a spokojený spánek na jednom ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kopeko, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kopeko, s.r.o.
www.kopeko.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

E-shop
Adresa

Adresa

Krátká 324
Písek 397 01

kotalova@kopeko.cz
+420 777 737 322


Najdete nás také zde:

ARES
captcha