Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

MTM Transport, a.s.

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

MTM Transport, a.s.



Profesionální přepravní a spediční služby v rámci Skandinávie, Ruska, Pobaltí a dalších zemí

Již od roku 2004 se společnost MTM Transport zabývá zajišťováním profesionálních přepravních a spedičních služeb. Zaměřuje se především na přepravu v rámci zemí severní a východní Evropy, mezinárodní dopravu však pokrývá v rámci celé Evropy. Společnost rovněž poskytuje komplexní logistické služby, disponuje hlavním skladem v Ostravě a dalším distribučním místem v Praze – Horních Počernicích.

Vnitrostátní i mezinárodní přepravní a spediční služby zajistí firma MTM Transport.

Kamionová přeprava: Celovozové i částečné zásilky

Společnost spolupracuje s řadou osvědčených partnerů. Díky vytvořené funkční distribuční síti přináší svým klientům vnitrostátní i mezinárodní kamionovou přepravu jakýchkoliv zásilek, a to i v režimu „door to door“. Díky velkému počtu návěsů v systému pokrývá společnost celou Českou republiku, a to jak pro celovozové zásilky, tak pro dokládkové partie a sběrnou službu.

Profesionální přepravní služby nejen do zemí východní a severní Evropy


Hlavní destinace mezinárodní přepravy a spedice

Již od počátku působení na trhu se firma MTM Transport orientuje na kamionovou přepravu z a do skandinávských zemí. V současnosti zajišťuje přepravu v největší míře v rámci těchto destinací: Dánska, Norska, Švédska, Finska, Ruska, Estonska, Lotyšska, Litvy, Běloruska, Ukrajiny a od roku 2014 také Rumunska, Bulharska a Řecka.

Zmiňovaná společnost má dnes pevné místo na českém trhu. Neustále rozšiřuje rozsah svých služeb ke spokojenosti klientů. Nabízí denní odjezdy svých kamionů, a to včetně dokládek. Důraz klade na kvalitu a ověřování poskytovaných služeb.

Vnitrostátní a mezinárodní kamionová přeprava a spedice



Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mtmtransport.cz/


Vydáno 02.12.2016
606 Zhlédnutí
Topováno 24.02.2020