Český výrobce betonové střešní krytiny BESK

BESK spol. s r.o.

Český výrobce betonové střešní krytiny BESK

BESK spol. s r.o.Česká betonová střešní krytina BESK

Betonové tašky jsou díky svým vlastnostem jedním z nejoblíbenějších typů střešní krytiny. Hlavní výhodou betonové střešní krytiny je dlouhodobá životnost, která se pohybuje kolem 80 let. Společnost BESK patří mezi přední české výrobce betonové střešní krytiny, kterou vyrábí již od roku 1991. Nabízí betonové tašky vysoké kvality s 30letou zárukou za příznivé ceny a s dopravou zdarma.

Střešní krytiny BESK

Přednosti betonových tašek

Přemýšlíte nad výběrem ideální střešní krytiny? Je-li pro vás na prvním místě dlouhodobá životnost, betonové tašky jsou ideálním volbou. Jsou odolné vůči mrazu a tlaku a nedeformují se.

Betonové tašky jsou opatřeny různými typy povrchových úprav, lišící se svým vzhledem i vlastnostmi. Tašky opatřené speciálním lakem pro zvýšenou ochranu jsou lesklé, v opačném případě jsou betonové tašky matné.

Betonová česká krytina od léty prověřeného českého výrobce


Betonová střešní krytina české výroby

Betonové tašky od českého výrobce BESK se vyrábí na italské výrobní lince z těch nejkvalitnějších surovin. Výsledkem je střešní krytina s vysokou mrazuvzdorností, atraktivním vzhledem a nadprůměrnou životností. Betonové tašky jsou dostupné v matném provedení (BESK EXTRA) a lesklém provedení (BESK SUPER), které je opatřeno lakem se zvýšenou ochranou povrchu.

Klienti společnosti BESK si mohou vybrat s velkého rozsahu nabízených odstínů podle konkrétních estetických potřeb. Samozřejmostí je dodávka příslušenství a možnost nezávislé cenové kalkulace a konzultace.

Záruka 30 let na betonové tašky a doprava zdarmaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.besk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a prodej střešních krytin

Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.

Vydáno 21.10.2017Vydáno 05.12.2016
129 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2020