Elektřina i plyn pro domácnost či firmu od stabilního dodavatele

Hledáte dodavatele energie, na kterého je spolehnutí? Očekáváte služby v odpovídající kvalitě? Elektřina a plyn od PRE je tím nejlepším řešením. Pražská energetika je prosperující energetická skupina nejen s mnohaletou tradicí, ale i s etickým chováním. PRE se řadí mezi ty společnosti, které podepsaly Etický kodex obchodníka a vždy se vám snaží vyjít vstříc. Nemějte obavy a s důvěrou svěřte své starosti o dodávky energie do rukou PRE.

Spolehlivé dodávky plynu

Komfortní energie pro vás

Elektřina a plyn, dva druhy energií, bez kterých se dnes prakticky nikdo neobejde. Pražská energetika dává na výběr z mnoha možností a tarifů šitých na míru. Za bezkonkurenční cenu můžete odebírat elektřinu i plyn, mít stálý přehled o spotřebě díky online přístupu, a dokonce si můžete cenu elektřiny zafixovat proti zdražování až na tři roky.

Pokud vám není lhostejné ani životní prostředí, využijte energie z obnovitelných zdrojů. PRE poskytuje také 100 % zelenou elektřinu vhodnou pro domácnost. Získáte nejen kvalitní službu, ale i dobrý pocit z toho, že šetříte přírodu. Ekoproud se určitě vyplatí.

PRE – zelená elektřina pro domácnost


Chcete mít své výdaje za plyn pod kontrolou?

Výhodné dodávky plynu s možností plánovat výdaje? Pražská energetika má pro domácnosti skvělý produkt dodávek plynu pro každou domácnost. Můžete tak dokonce zafixovat cenu plynu proti růstu až na dva roky. Spotřebu energie máte stále pod kontrolou díky online správě přes Moje PRE.

PRE – výhodné dodávky plynu pro domácnostVydáno 05.12.2016
249 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

PREmobilita – jízda na elektřinu

PREmobilita – jízda na elektřinu
Automobily, motocykly, kola, koloběžky, tříkolky a další dopravní prostředky v čím dál větší míře využívají ke svému pohybu elektřinu. Obrovskou výhodou tohoto způsobu dopravy jsou minimální náklady na provoz, schopnost všech řešení nabíjet z klasické zásuvky a s tím související prakticky neomezená ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pražská energetika, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pražská energetika, a.s.
www.pre.cz
Adresa

Adresa

Na Hroudě 1492/4
Praha 10 - Vršovice 100 00

pre@pre.cz
+420 800 550 055


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha