Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly

SPA Praha je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství, která vyrábí strojní součásti a komponenty přesně dle zadání klienta. Výroba na zakázku dle individuálních požadavků spolu s bohatými zkušenostmi přináší zákazníkům jistotu, že zařízení bude spolehlivé a precizní. V SPA Praha zajistíme kompletní výrobu strojních součástí s profesionální přesností, a to až do stupně přesnosti IT5. Pro strojírenství vyrábíme na zakázku jak montážní celky, tak jednotlivé díly dle zadané dokumentace.

SPA Praha: kompletní výroba strojních součástí na zakázku.

Stroje a zařízení na míru včetně návrhů a montáže

SPA Praha se řídí potřebami zákazníka, vysoký stupeň odbornosti garantuje vysokou kvalitu a profesionální postup při výrobě i montáži. V oblasti strojírenství provádíme návrhy, výrobu i montáž zařízení, je-li to přáním zákazníka, strojní zařízení dodáme spolu s měřící a regulační technikou a včetně řídícího softwaru.

Montáží to nekončí, SPA Praha poskytuje také servis průmyslových snímačů nebo regulačních armatur, provádíme i jejich renovace.

Stroje a strojní součásti na zakázku


Strojní výroba: Když potřebujete spolehlivé a kvalitní zařízení

Ve strojírenství oceníte zodpovědný přístup, přizpůsobivost vašim požadavkům a neposlední řadě také uživatelskou spolehlivost a komplexní služby, které, věříme, budou s nedávnou změnou majitele a vedení společnosti našim zákazníkům ještě lépe vyhovovat. Je mnoho důvodů, proč se s důvěrou obrátit na SPA Praha. Výroba na zakázku od obrábění, soustružení, frézování a tváření, po tepelné zpracování a povrchové úpravy. Vše s garancí odbornosti!

Výroba strojních součástí na zakázkuVydáno 06.12.2016
78 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Měření a regulace Fairchild je zárukou prvotřídní kvality

Měření a regulace Fairchild je zárukou prvotřídní kvality
Komplexní služby od firmy SPA Praha s.r.o. a produkty pro strojírenskou výrobu prvotřídní kvality nejen vlastní výroby, ale i od světových značek, jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka. V nabídce najdete strojírenskou techniku na zakázku, náhradní díly šité na míru, měřicí a regulační ...

Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace

Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace
Strojírenská výroba kusových i malosériových zakázek, CNC obrábění, ale i distribuce prvků regulační techniky. To vše patří k činnosti společnosti SPA Praha. Zajistíme kompletní a přesnou výrobu strojních součástí, náhradních dílů i dodávku montážních celků či menších strojů. To vše přesně dle ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPA Praha s.r.o. Výroba prvků regulační techniky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPA Praha s.r.o.
www.spa-praha.cz
Adresa

Adresa

Mezi Vodami 1955/19
Praha 4 - Modřany 143 00

odbyt@spa-praha.cz
+420 244 090 505


Najdete nás také zde:

ARES
captcha