Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly

SPA Praha je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství, která vyrábí strojní součásti a komponenty přesně dle zadání klienta. Výroba na zakázku dle individuálních požadavků spolu s bohatými zkušenostmi přináší zákazníkům jistotu, že zařízení bude spolehlivé a precizní. V SPA Praha zajistíme kompletní výrobu strojních součástí s profesionální přesností, a to až do stupně přesnosti IT5. Pro strojírenství vyrábíme na zakázku jak montážní celky, tak jednotlivé díly dle zadané dokumentace.

SPA Praha: kompletní výroba strojních součástí na zakázku.

Stroje a zařízení na míru včetně návrhů a montáže

SPA Praha se řídí potřebami zákazníka, vysoký stupeň odbornosti garantuje vysokou kvalitu a profesionální postup při výrobě i montáži. V oblasti strojírenství provádíme návrhy, výrobu i montáž zařízení, je-li to přáním zákazníka, strojní zařízení dodáme spolu s měřící a regulační technikou a včetně řídícího softwaru.

Montáží to nekončí, SPA Praha poskytuje také servis průmyslových snímačů nebo regulačních armatur, provádíme i jejich renovace.

Stroje a strojní součásti na zakázku


Strojní výroba: Když potřebujete spolehlivé a kvalitní zařízení

Ve strojírenství oceníte zodpovědný přístup, přizpůsobivost vašim požadavkům a neposlední řadě také uživatelskou spolehlivost a komplexní služby, které, věříme, budou s nedávnou změnou majitele a vedení společnosti našim zákazníkům ještě lépe vyhovovat. Je mnoho důvodů, proč se s důvěrou obrátit na SPA Praha. Výroba na zakázku od obrábění, soustružení, frézování a tváření, po tepelné zpracování a povrchové úpravy. Vše s garancí odbornosti!

Výroba strojních součástí na zakázkuVydáno 06.12.2016
111 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Měření a regulace Fairchild je zárukou prvotřídní kvality

Měření a regulace Fairchild je zárukou prvotřídní kvality
Komplexní služby od firmy SPA Praha s.r.o. a produkty pro strojírenskou výrobu prvotřídní kvality nejen vlastní výroby, ale i od světových značek, jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka. V nabídce najdete strojírenskou techniku na zakázku, náhradní díly šité na míru, měřicí a regulační ...

Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace

Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace
Strojírenská výroba kusových i malosériových zakázek, CNC obrábění, ale i distribuce prvků regulační techniky. To vše patří k činnosti společnosti SPA Praha. Zajistíme kompletní a přesnou výrobu strojních součástí, náhradních dílů i dodávku montážních celků či menších strojů. To vše přesně dle ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SPA Praha s.r.o. Výroba prvků regulační techniky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPA Praha s.r.o.
www.spa-praha.cz
Adresa

Adresa

Mezi Vodami 1955/19
Praha 4 - Modřany 143 00

info@spa-praha.cz
+420 244 090 505


Najdete nás také zde:

ARES
captcha