Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.

Wellness pobyty s mnoha rozmanitými procedurami si užijete v hotelu Jezerka v Pardubickém kraji.

Bohatý výběr wellness procedur v moderním prostředí

Wellness pobyt v hotelu Jezerka vám přinese tu pravou relaxaci. K tomu můžete využít jedno z nejmodernějších wellness a Spa center. Najdete zde sauny, vířivky i relaxační bazén. Dopřát si můžete také masáž. K dispozici je vám i privátní mini wellness, kde nebudete nikým rušeni.

Hotel Jezerka umožňuje hned několik možností saunování. Máte rádi klasickou finskou saunu nebo toužíte vyzkoušet něco jiného? Pak je vám k dispozici bio sauna, infra sauna, tropická sauna, tepidarium nebo solná lázeň. K tomu přidejte zážitkové sprchy nebo relaxační bazén s protiproudem, a vychutnejte si radost a pohodu v každém okamžiku.

Wellness a Spa centrum Hotel Jezerka


Vyzkoušejte naše wellness procedury – třeba parní lázeň Hammam

Hotel Jezerka kromě dalších druhů saunování přináší svým hostům i parní lázeň zvanou Hammam. To je původem turecká lázeň, kde se velmi příjemně prohřejete, uvolníte svalstvo a rozproudíte krevní oběh. Za příjemné teploty a vysoké vlhkosti zažijete skvělou relaxaci a vyhřívaný stůl v lázni můžete současně využít i k masáži podle vašich představ.

Wellness pobyt v Seči na Vysočině je to pravé pro vás!

Lázeň Hammam v hotelu JezerkaVydáno 06.12.2016
765 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kongres Hotel Jezerka láká přepychovým kongresovým vybavením a relaxačním wellness centrem

Kongres Hotel Jezerka láká přepychovým kongresovým vybavením a relaxačním wellness centrem
Odpočinek, klid, relaxace, to jsou věci, po kterých jednou za čas zatoužíme všichni. Hotel JEZERKA s.r.o. se nachází v malebném prostředí uprostřed přírody. Nedaleko Čáslavi nebo známějšího Havlíčkova Brodu na pomezí těchto dvou měst leží, u vodní nádrže Seč, tento krásný hotel. Na své si zde ...

Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady
Hotel, který nabízí kompletní služby pro firmy, páry i rodiny s dětmi? To je Hotel Jezerka v Seči. Nabízíme útulné ubytování, luxusní wellness & spa, plně vybavené konferenční sály i vybrané speciality české i zahraniční kuchyně. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo firemní ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel JEZERKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel JEZERKA s.r.o.
www.jezerka.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akční nabídky
Adresa

Adresa

Seč 1
Seč - Ústupky 538 07

hotel.jezerka@seznam.cz
+420 469 676 327


Najdete nás také zde:

ARES
captcha