Hotel JEZERKA s.r.o.
Kongresy a školení SečWellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.

Wellness pobyty s mnoha rozmanitými procedurami si užijete v hotelu Jezerka v Pardubickém kraji.

Bohatý výběr wellness procedur v moderním prostředí

Wellness pobyt v hotelu Jezerka vám přinese tu pravou relaxaci. K tomu můžete využít jedno z nejmodernějších wellness a Spa center. Najdete zde sauny, vířivky i relaxační bazén. Dopřát si můžete také masáž. K dispozici je vám i privátní mini wellness, kde nebudete nikým rušeni.

Hotel Jezerka umožňuje hned několik možností saunování. Máte rádi klasickou finskou saunu nebo toužíte vyzkoušet něco jiného? Pak je vám k dispozici bio sauna, infra sauna, tropická sauna, tepidarium nebo solná lázeň. K tomu přidejte zážitkové sprchy nebo relaxační bazén s protiproudem, a vychutnejte si radost a pohodu v každém okamžiku.

Wellness a Spa centrum Hotel Jezerka


Vyzkoušejte naše wellness procedury – třeba parní lázeň Hammam

Hotel Jezerka kromě dalších druhů saunování přináší svým hostům i parní lázeň zvanou Hammam. To je původem turecká lázeň, kde se velmi příjemně prohřejete, uvolníte svalstvo a rozproudíte krevní oběh. Za příjemné teploty a vysoké vlhkosti zažijete skvělou relaxaci a vyhřívaný stůl v lázni můžete současně využít i k masáži podle vašich představ.

Wellness pobyt v Seči na Vysočině je to pravé pro vás!

Lázeň Hammam v hotelu Jezerka
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kongres Hotel Jezerka láká přepychovým kongresovým vybavením a relaxačním wellness centrem

Kongres Hotel Jezerka láká přepychovým kongresovým vybavením a relaxačním wellness centrem

Odpočinek, klid, relaxace, to jsou věci, po kterých jednou za čas zatoužíme všichni. Hotel JEZERKA s.r.o. se nachází v malebném prostředí uprostřed přírody. Nedaleko Čáslavi nebo známějšího Havlíčkova Brodu na pomezí těchto dvou měst leží, u vodní nádrže Seč, tento krásný hotel. Na své si zde přijdou mladé páry, manželé, senioři, ale i obchodní manažeři. Ti mohou využít služby kongres hotelu.

Vydáno 21.01.2018
Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel, který nabízí kompletní služby pro firmy, páry i rodiny s dětmi? To je Hotel Jezerka v Seči. Nabízíme útulné ubytování, luxusní wellness & spa, plně vybavené konferenční sály i vybrané speciality české i zahraniční kuchyně. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo firemní večírek, u nás si přijdete na své.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 06.12.2016
521 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2018