Nehořlavé a vyšívané záclony, garnyže, závěsy prodej Praha

Záclony - Ladislav Daněk

Nehořlavé a vyšívané záclony, garnyže, závěsy prodej Praha

Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken

Pouliční osvětlení nebo svítání už nemusí rušit ve spánku vás ani vaše děti. Zatemňovací závěsy od firmy Ladislav Daněk (záclony-daněk.cz) pohltí většinu světla a ztlumí odrazy zvuku. Blackoutové závěsy do oken vám naše firma ušije na míru a z kvalitních materiálů.

Závěsy do oken

Blackoutové závěsy proti rušivému světlu

Díky zatemňovacím blackoutovým závěsům budete mít ložnice, dětské pokoje i pokoje pro hosty chráněné proti jakémukoli venkovnímu světlu. Závěsy do oken, které Ladislav Daněk vyrábí, propouští pouhá 2 % sluneční záře, pouličního osvětlení či měsíčního svitu a zbavují tak potíží s rušivým světlem.

Firma zajistí zákazníkům z Prahy a okolí veškerý servis – od šití zatemňovacích závěsů na míru až po závěrečnou instalaci a pověšení na garnýže.

Blackoutové závěsy


Materiály zatemňovacích závěsů do oken

Princip zatemňování díky blackoutovým závěsům spočívá v použití speciálních tkanin, které světlo nepropouští, ale pohlcují. Firma Ladislava Daňka pracuje při výrobě s kvalitními, těžkými materiály a její závěsy do oken tak kromě zastínění zvládnou i ztlumit odrazy zvuku v rozích místností.

Druhů materiálů, ze kterých firma šije, je celá řada. Blackoutové závěsy proto nemusí plnit jen čistě praktickou funkci, ale i estetickou. Na výběr jsou látky jednobarevné, ale i se vzorem či potiskem, šít si můžete nechat nejen z tmavých tkanin, ale i z látek v různých odstínech pastelových barev. V pokojích se zatemňovacími závěsy od záclony-daněk.cz si tak budete užívat pohodlí, klid i krásné prostředí.

Pokud si objednáte zatemňovací závěsy u naší firmy, už nikdy vás nebude trápit nepříjemné venkovní světlo a celá vaše rodina si bude moct dopřát ničím nerušený spánek. Díky jejich účelnosti a estetičnosti jsou pro vás blackoutové závěsy jasnou volbou!

Výroba, instalace a dodání blackoutových závěsůVydáno 07.12.2016
1103 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze

Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze
Nevíte si rady s výběrem a neumíte správně zaměřit, kolik metrů záclon máte koupit? Žádný problém. Od toho je tu odborná firma Ladislav Daněk z Prahy. Přímo ve Vašem bytě Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a odstínu, provedeme zaměření a samozřejmě i montáž.

Ladislav Daněk: Ušijeme vám bytový textil na míru

Ladislav Daněk: Ušijeme vám bytový textil na míru
Rolety, závěsy i záclony patří k nezbytnému vybavení každé domácnosti. Máte sice pěkná okna, ale šetříte na záclonách? Pak váš interiér nebude nikdy dokonalý. Ladislav Daněk se věnuje šití záclon i závěsů už od roku 1991. Dodáváme veškeré textilní dekorace – z naší nabídky si vybere každý!

Záclony, garnyže, rolety i žaluzie vám dodáme i namontujeme

Záclony, garnyže, rolety i žaluzie vám dodáme i namontujeme
Dodání a montáž garnyže, záclony, rolety i žaluzie pro klienty z Prahy i okolí zajistí společnost Záclony - Ladislav Daněk. Prodáváme a montujeme spouštěcí garnyže i garnyžové tyče, konzole na záclony a horizontální a vertikální žaluzie různých materiálů. Ať už sháníte nové záclony do obýváku, nebo ...
PODSTRÁNKY

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy
Závěsy a záclony klasické, krajkované, vyšívané, voály, bytový doplněk

Garnýže a konzole

Garnýže a konzole
Záclonové tyče, tvarované kolejnice a spouštěcí garnýže, čistá a jednoduchá montáž

Žaluzie, sítě proti hmyzu

Žaluzie, sítě proti hmyzu
Horizontální a vertikální žaluzie, do bytu i do kanceláří, nabídka sítí proti hmyzu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Záclony - Ladislav Daněk
WEBOVÁ STRÁNKA
Záclony - Ladislav Daněk
www.zaclony-danek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Záclony
Adresa

Adresa

Borovanského 2206/6
Praha 5 155 00

obchod@zaclony-danek.cz
+420 603 461 888


Najdete nás také zde:

ARES
captcha