Horizontální a vertikální žaluzie Praha – ochrání vás před teplem i pohledy sousedů

Záclony - Ladislav Daněk

Horizontální a vertikální žaluzie Praha – ochrání vás před teplem i pohledy sousedů

Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken

Pouliční osvětlení nebo svítání už nemusí rušit ve spánku vás ani vaše děti. Zatemňovací závěsy od firmy Ladislav Daněk (záclony-daněk.cz) pohltí většinu světla a ztlumí odrazy zvuku. Blackoutové závěsy do oken vám naše firma ušije na míru a z kvalitních materiálů.

Závěsy do oken

Blackoutové závěsy proti rušivému světlu

Díky zatemňovacím blackoutovým závěsům budete mít ložnice, dětské pokoje i pokoje pro hosty chráněné proti jakémukoli venkovnímu světlu. Závěsy do oken, které Ladislav Daněk vyrábí, propouští pouhá 2 % sluneční záře, pouličního osvětlení či měsíčního svitu a zbavují tak potíží s rušivým světlem.

Firma zajistí zákazníkům z Prahy a okolí veškerý servis – od šití zatemňovacích závěsů na míru až po závěrečnou instalaci a pověšení na garnýže.

Blackoutové závěsy


Materiály zatemňovacích závěsů do oken

Princip zatemňování díky blackoutovým závěsům spočívá v použití speciálních tkanin, které světlo nepropouští, ale pohlcují. Firma Ladislava Daňka pracuje při výrobě s kvalitními, těžkými materiály a její závěsy do oken tak kromě zastínění zvládnou i ztlumit odrazy zvuku v rozích místností.

Druhů materiálů, ze kterých firma šije, je celá řada. Blackoutové závěsy proto nemusí plnit jen čistě praktickou funkci, ale i estetickou. Na výběr jsou látky jednobarevné, ale i se vzorem či potiskem, šít si můžete nechat nejen z tmavých tkanin, ale i z látek v různých odstínech pastelových barev. V pokojích se zatemňovacími závěsy od záclony-daněk.cz si tak budete užívat pohodlí, klid i krásné prostředí.

Pokud si objednáte zatemňovací závěsy u naší firmy, už nikdy vás nebude trápit nepříjemné venkovní světlo a celá vaše rodina si bude moct dopřát ničím nerušený spánek. Díky jejich účelnosti a estetičnosti jsou pro vás blackoutové závěsy jasnou volbou!

Výroba, instalace a dodání blackoutových závěsůVydáno 07.12.2016
1116 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze

Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze
Nevíte si rady s výběrem a neumíte správně zaměřit, kolik metrů záclon máte koupit? Žádný problém. Od toho je tu odborná firma Ladislav Daněk z Prahy. Přímo ve Vašem bytě Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a odstínu, provedeme zaměření a samozřejmě i montáž.

Ladislav Daněk: Ušijeme vám bytový textil na míru

Ladislav Daněk: Ušijeme vám bytový textil na míru
Rolety, závěsy i záclony patří k nezbytnému vybavení každé domácnosti. Máte sice pěkná okna, ale šetříte na záclonách? Pak váš interiér nebude nikdy dokonalý. Ladislav Daněk se věnuje šití záclon i závěsů už od roku 1991. Dodáváme veškeré textilní dekorace – z naší nabídky si vybere každý!

Záclony, garnyže, rolety i žaluzie vám dodáme i namontujeme

Záclony, garnyže, rolety i žaluzie vám dodáme i namontujeme
Dodání a montáž garnyže, záclony, rolety i žaluzie pro klienty z Prahy i okolí zajistí společnost Záclony - Ladislav Daněk. Prodáváme a montujeme spouštěcí garnyže i garnyžové tyče, konzole na záclony a horizontální a vertikální žaluzie různých materiálů. Ať už sháníte nové záclony do obýváku, nebo ...
PODSTRÁNKY

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy
Závěsy a záclony klasické, krajkované, vyšívané, voály, bytový doplněk

Garnýže a konzole

Garnýže a konzole
Záclonové tyče, tvarované kolejnice a spouštěcí garnýže, čistá a jednoduchá montáž

Žaluzie, sítě proti hmyzu

Žaluzie, sítě proti hmyzu
Horizontální a vertikální žaluzie, do bytu i do kanceláří, nabídka sítí proti hmyzu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Záclony - Ladislav Daněk
WEBOVÁ STRÁNKA
Záclony - Ladislav Daněk
www.zaclony-danek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Záclony
Adresa

Adresa

Borovanského 2206/6
Praha 5 155 00

obchod@zaclony-danek.cz
+420 603 461 888


Najdete nás také zde:

ARES
captcha