W.P.E. a.s.
Water Purification Engineering
Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.

W.P.E. - čištění odpadních vod

Zařízení pro čištění odpadních vod

Pro vodní hospodářství průmyslových podniků a občanské vybavenosti navrhujeme, projektujeme, vyrábíme nejrůznější technologie čištění odpadních vod. Naše technologické celky jsou určeny pro chemické čištění průmyslových odpadních vod a biologické čištění splaškových vod z jednotlivých sídel a městských aglomerací. Stejně tak vyrábíme jednotky pro výrobu pitné, užitkové a vysoce čisté vody. Technologie a zařízení pro čištění vody navrhujeme a vyrábíme dle zadání investora. Jde tedy o optimalizované systémy pro konkrétní podmínky. Vyřešíme prakticky veškeré požadavky a vyrábíme biologické i chemické čistírny pro úpravu všech odpadních vod, ať už splaškových či průmyslových.

W.P.E. a.s.: čištění odpadních vod


Kvalitní technologie čištění vody

Naši zaměstnanci jsou odborníci v oblastech projektování, chemického inženýrství, konstrukce z plastů, řízení chemických reakcí a technologických procesů pomocí počítače, membránových separačních procesů a podobně. Díky tomu vám můžeme zaručit kvalitu všech našich technologií čištění odpadních vod. Kromě výroby zajistíme také servis a údržbu těchto zařízení. U stávajících chemických provozů, čistíren odpadních vod a úpraven vod provádíme optimalizaci provozu tak, abychom zvýšili jejich účinnost a navýšili jejich kapacitu.

Potřebujete zařízení na čištění vody? Kontaktujte nás!
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vše potřebné na jednom místě

Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.

Vydáno 27.05.2018
Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

S přibývajícím znečištěním vod je stále větší apel na výkonné a šetrné čistírny odpadních vod, s čímž velmi úzce souvisí výroba pitné vody. Společnost W.P.E. a.s. se zabývá návrhem konkrétního technologického řešení čistírny odpadních vod, přičemž využívá high-end postupy, které jsou kryty patenty. Společnosti také spolupracuje s řadou významných světových firem, které se touto oblastí taktéž zabývají, zmiňme např. Rhodia, Lapel či Simona.

Vydáno 29.07.2015
W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.

Vydáno 14.06.2017
Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Voda má mnoho vlastností, z nichž některé jsou více a některé méně vhodné pro pití, zalévání květin, napájení zvířat či různé průmyslové provozy. Společnost W.P.E. však umí vyrobit vodu přesně takovou, jakou potřebujete.

Vydáno 15.09.2014Vydáno 09.12.2016
427 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2018