Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

W.P.E. a.s. Water Purification Engineering

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

W.P.E. a.s.
Water Purification Engineering
Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.

W.P.E. - čištění odpadních vod

Zařízení pro čištění odpadních vod

Pro vodní hospodářství průmyslových podniků a občanské vybavenosti navrhujeme, projektujeme, vyrábíme nejrůznější technologie čištění odpadních vod. Naše technologické celky jsou určeny pro chemické čištění průmyslových odpadních vod a biologické čištění splaškových vod z jednotlivých sídel a městských aglomerací. Stejně tak vyrábíme jednotky pro výrobu pitné, užitkové a vysoce čisté vody.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhujeme a vyrábíme dle zadání investora. Jde tedy o optimalizované systémy pro konkrétní podmínky. Vyřešíme prakticky veškeré požadavky a vyrábíme biologické i chemické čistírny pro úpravu všech odpadních vod, ať už splaškových či průmyslových.

W.P.E. a.s.: čištění odpadních vod


Kvalitní technologie čištění vody

Naši zaměstnanci jsou odborníci v oblastech projektování, chemického inženýrství, konstrukce z plastů, řízení chemických reakcí a technologických procesů pomocí počítače, membránových separačních procesů a podobně. Díky tomu vám můžeme zaručit kvalitu všech našich technologií čištění odpadních vod.

Kromě výroby zajistíme také servis a údržbu těchto zařízení. U stávajících chemických provozů, čistíren odpadních vod a úpraven vod provádíme optimalizaci provozu tak, abychom zvýšili jejich účinnost a navýšili jejich kapacitu.

Potřebujete zařízení na čištění vody? Kontaktujte nás!Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.wpe.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.

Vydáno 14.06.2017
Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

S přibývajícím znečištěním vod je stále větší apel na výkonné a šetrné čistírny odpadních vod, s čímž velmi úzce souvisí výroba pitné vody. Společnost W.P.E. a.s. se zabývá návrhem konkrétního technologického řešení čistírny odpadních vod, přičemž využívá high-end postupy, které jsou kryty patenty. Společnosti také spolupracuje s řadou významných světových firem, které se touto oblastí taktéž zabývají, zmiňme např. Rhodia, Lapel či Simona.

Vydáno 29.07.2015
Vše potřebné na jednom místě

Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.

Vydáno 27.05.2018
Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Voda má mnoho vlastností, z nichž některé jsou více a některé méně vhodné pro pití, zalévání květin, napájení zvířat či různé průmyslové provozy. Společnost W.P.E. však umí vyrobit vodu přesně takovou, jakou potřebujete.

Vydáno 15.09.2014Vydáno 09.12.2016
430 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2020

Čistírny odpadních vod

Čistírny odpadních vod

Biologické a chemické čistírny odpadních vod, mobilní odsolovací jednotky

Galvanické linky

Galvanické linky

Galvanické a mořicí linky – návrh, výroba, montáž, zaškolení obsluhy, servis

Servisní činnost

Servisní činnost

Servis technologií čištění odpadních vod, rekonstrukce čističek odpadních vod