HON-KUCHYNĚ studio Opava
Zakázková výroba kuchyní
Kuchyni na celý život vám vyrobí firma HON

Zvažujete nebo plánujete pořízení nové kuchyně? Pak se rozhodujte uvážlivě. Jde o velkou investici a kuchyně vám bude sloužit mnoho let. Poraďte se proto s našimi designéry, kteří vám pomohou dovést vaši kuchyni k dokonalosti. Kuchyně od firmy HON a.s., to jsou kuchyně na celý život.

HON-KOVO - kuchně na míru

HON: výroba kuchyní

Výroba kuchyní je činnost, na kterou se rodinná firma HON specializuje. Postaráme se o celý proces výroby vaší vysněné kuchyně na míru. Poskytujeme konzultace s designéry v našem studiu. Navrhneme vám modelové řešení pomocí stavebnicového systému v reálném prostoru kuchyně. Díky tomu si ověříte, zda vám uspořádání jednotlivých kusů nábytku bude vyhovovat.

Po výběru doplňků, materiálů a barevného provedení vytvoříme barevnou studii, poté vizualizaci návrhu kuchyně spolu s cenou. Vaši kuchyni poté přesně zaměříme, vše vyrobíme, dopravíme a smontujeme. Montáže kuchyní provádí zkušení řemeslníci, kteří jsou zárukou kvalitního provedení i profesionálního jednání.

Hledáte inspiraci? Prohlédněte si vizualizace kuchyní


Kvalitní kuchyně na míru

Proč si vybrat kuchyně od firmy HON? Naše provozy v Opavě jsou vybaveny nejmodernější technologií, používáme nejlepší materiály a širokou škálu kování a doplňků od značkových dodavatelů. Vyrábíme kuchyně na míru přesně podle přání a požadavků zákazníků. Máte obrázek kuchyně, která vás nadchla? Ukažte jej návrháři, který vám tak navrhne řešení přímo pro vás.

Hledáte spolehlivého výrobce kvalitních kuchyní? Obraťte se na nás a svěřte nám výrobu kuchyně na míru vašim požadavkům.

HON a.s.: kuchyně na míru
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kuchyňské studio HON – kuchyně Opava: kuchyňské linky od návrhu až po montáž

Kuchyňské studio HON – kuchyně Opava: kuchyňské linky od návrhu až po montáž

Toužíte po nové kuchyni, ale nabídky obchodů vám nevyhovují? Nedělejte ústupky a nechte si vytvořit kuchyň přesně na míru. Kuchyňské studio HON - kuchyně vám v tom pomůže. Navrhujeme a realizujeme kuchyně již více než 90 let. Nabízíme letité zkušenosti, profesionální přístup a ryze české výrobky.

Vydáno 25.01.2016Vydáno 09.12.2016
102 Zhlédnutí

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio

Kuchyňská studia nabízí kompletní vybavení kuchyní, návrhy, vizualizace

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Zakázková výroba kuchyní, kuchyňského nábytku včetně jídelních sestav

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče Bosch, Gorenje, Siemens včetně kování a úložných systémů