Oživení laku, rozleštění světlometů a jiné služby poskytuje autolakovna AUTOLAK KRČMÁŘ

Škrábance, oděrky a jiná poškození laku na vašem autě opraví firma AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o. Mladá Boleslav. O vozy se staráme již od roku 1998 a za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Přidejte se k nim a svěřte nám do péče své auto. Naše autolakovna si poradí s oživením laku a samozřejmostí jsou i komplexní služby autoklempírny.

Autolakovna Mladá Boleslav

Autolakovna nejen pro oživení laku Mladá Boleslav

Má vaše auto poškozený lak? Přijeďte k nám a my se o něj postaráme a provedeme profesionální oživení laku. Váš vůz opatříme kvalitním odstínem stejné barvy a zaručujeme výborný výsledek i u velmi poškozených laků.

Dále provádíme také lakování jednotlivých dílů, rozstřiky neboli bodové opravy dílů pro sjednocení odstínu a jednotlivé rozstřiky, pokud to místo poškození dovoluje. Opravíme a nalakujeme přední i zadní dveře, blatníky, kapotu, zadní víko kufru a páté dveře, střechu, nárazníky, zrcátka, přední mřížku i masku. Umožnujeme lakování výrobků z hliníku, pozinku, plastu a laminátu.

Prohlédněte si práci autolakovny AUTOLAK KRČMÁŘ


Autolakovna pro všechny typy a značky aut

Jsme smluvní autolakovna a klempírna pro Fiat, Kia a Citroën. Provádíme ale kvalitní údržbu laku aut všech značek a typů. Objednat si můžete službu rychlolakovny, kdy oprava a oživení laku trvá 4 až 24 hodin dle rozsahu poškození.

Kromě oživení laku zajišťujeme také rozleštění světlometů, tedy oživení zažloutlých, matných či poškrábaných světel. Poskytujeme také nové služby hydrografiky, tedy aplikaci vzorovaných fólií na vůz. Vybrat si můžete z více než 200 motivů.

Všechny služby zajišťujeme ve městě Mladá Boleslav a v okolí.

Autolakovna a autoklempírna Mladá BoleslavVydáno 09.12.2016
306 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodnou autolakovnu? Vše zajišťuje Autolak Krčmář, který působí v Mladé Boleslavi a okolí

Hledáte vhodnou autolakovnu? Vše zajišťuje Autolak Krčmář, který působí v Mladé Boleslavi a okolí
Jsme přední smluvní lakovna a klempírna pro značky Fiat, Kia motors a Citroen. Toužíte po novém laku? Pak se nebojte přijet k nám. Čeká vás rychlá a přesná spolupráce. Zakládáme si na kvalitní práci a díky tomu máme zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí.

Autolakovna Mladá Boleslav - oprava a oživení laku aut i kompletní autoklempířské práce

Autolakovna Mladá Boleslav - oprava a  oživení laku aut i kompletní autoklempířské práce
Oprava laku u aut, oživení laku, oprava karosérie, ale i odborné autoklempířské práce, to vše najdete v nabídce společnosti AUTOLAK KRČMÁŘ. Jsme autolakovna s letitými zkušenostmi a moderním vybavením - postaráme o drobné opravy laku, ale i o renovace velmi poškozených vozidel. Chcete jezdit ve ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o. Autolakovna Mladá Boleslav
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOLAK KRČMÁŘ s.r.o.
www.autolakkrcmar.cz
Adresa

Adresa

Tylova 1596
Mnichovo Hradiště 295 01

lakovna.krcmar@seznam.cz
+420 603 146 251


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha