Těsnění Nývlt: Zakázková výroba plochého vysekávaného a vyřezávaného těsnění

Kvalitní a přesná zakázková výroba těsnění patří k náročným disciplínám, které vyžadují moderní technologické vybavení a zkušenosti. Společnost Těsnění Nývlt se sídlem v Červeném Kostelci se výrobou plochého vysekávané a vyřezávaného těsnění a dalších výrobků z technické pryže zabývá již více než 25 let. Vyrábí a navrhuje izolační řešení pro oblasti vodoinstalace, topení, plynu i průmyslu.

TĚSNĚNÍ NÝVLT

Těsnění od výkresové dokumentace po výrobu

Firma Těsnění Nývlt klade velký důraz na individuální přístup ke svým klientům a splnění konkrétních zadání. Kromě širokého portfolia již hotových těsnění poskytuje rovněž jejich zakázkovou výrobu, a to na základě výkresové dokumentace.

V případě zájmu mohou pracovníci firmy zajistit i kompletní zpracování výkresové dokumentace, v takovém případě dodá klient pouze detailní nákres či přesný vzorek těsnění.

Internetový obchod s těsněním a dalšími produkty pro vodo-topo-plyn


Technologie výroby těsnění

Aby byly splněny požadavky na kvalitní moderní těsnění s maximální izolační schopností, je zapotřebí využití moderních přístrojů. Společnost disponuje CNC řezacími stroji ATOM, které jsou schopné vyřezat těsnění bez potřeby výroby nástroje. Stroje pracují s vysokou přesností a jsou schopny vyřezat i malé díly. Firma rozšířila před nedávnem svůj strojní park o vysekávačku HS AUTOMA 30, která na základě vysekávacího rastru provede vysekávání potřebných plochých těsnění.

V portfoliu společnosti naleznete kromě různých typů těsnění i další výrobky z technické pryže či jiných materiálů, např. antivibrační podložky, držáky izolace či těsnění zátky dřezové výpusti.

Široký výběr těsnění a izolace i zakázková výrobaVydáno 09.12.2016
204 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TĚSNĚNÍ NÝVLT s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TĚSNĚNÍ NÝVLT s r.o.
www.tesneninyvlt.cz
Adresa

Adresa

Jiráskova 37
Červený Kostelec 549 41

nakup@tesneninyvlt.cz
+420 733 324 210


Najdete nás také zde:

ARES
captcha