Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?

Prodáváte dům nebo pozemek a nemáte jasnou představu o tom, kde jsou jeho hranice? Nebo máte jiný důvod, proč hledáte spolehlivou geodetickou kancelář? Znát přesné hranice svého pozemku může být dobré i v případě případných sousedských sporů, ale také z právní opatrnosti, pokud plánujte třeba stavbu plotu kolem svého domu. Veškeré geodetické práce provádí Ing. Ladislav Polan ve městě Louny.

Geodézie Louny

Vytyčování pozemků od odborníků

Když potřebujete jistotu, že geodetické práce budou provedeny zodpovědně a precizně, využijte služeb Geodézie Louny. Profesionálně provedeme označení lomových bodů hranic pozemku, abyste svůj plot nebo stavbu mohli stavět s vědomím, že opravdu stojí na správném místě. Tak se vyhnete tomu, že byste museli jednou postavené zase bourat.

Vytyčování pozemků – geodézie Louny


Geometrické plány jsou důležitým podkladem pro zápis do katastru

Naše geodetická kancelář zhotoví geometrické plány, které jsou nezbytné v případě rozdělení nebo prodeje pozemku, ke kolaudaci nebo pro zápis do katastru nemovitostí.

V Geodézii Louny provádíme také mapovací práce jako podklad pro projekční činnost. Používáme kvalitní geodetické přístroje a zkušené a spolehlivé zaměstnance. I proto se spokojení klienti do naší kanceláře opakovaně vracejí.

Geodeti v Lounech vám ochotně se vším poradí!

Geometrické plány – geodézie LounyVydáno 09.12.2016
299 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů

Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů
Ptáte se, kde všude potřebujete služby zkušeného geodeta? Především při vytýčení hranic pozemku určeného třeba na stavbu, pro vytvoření geometrického plánu, pro zápis nemovitosti do katastru nemovitostí a mnoho dalšího. Pokud právě podobné záležitosti řešíte, tak se rovnou obraťte na zkušenou ...

Geodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů

Geodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů
Geodézie je důležitý vědní obor, díky kterému je možné provádět přesné vytyčování staveb, vytyčování hranic pozemků, tvorbu mapových podkladů, zaměřování skutečného provedení staveb a i geometrických plánů. Geodetická kancelář v Lounech Ing. Ladislava Polana poskytuje geodetické práce s využitím ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Ladislav Polan
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Ladislav Polan
www.geodezie-louny.cz
Adresa

Adresa

Fügnerova 1524
Louny 440 01

polanova.d@tiscali.cz
+420 415 653 619


Najdete nás také zde:

ARES
captcha