Kuželové převodovky GS

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Kuželové převodovky GS

STAPI – Stanislav Pípal: Těsnící materiál a filtrační prvky

Těsnící materiál z polytetrafluorethylenu (PTFE)a filtrační prvky. To jsou produkty, které dodává firma STAPI – Stanislav Pípal s.r.o.. Využití najdou v nejrůznějších odvětvích průmyslu, například v chemickém, farmaceutickém i potravinářském, ale také ve strojírenství, elektrotechnice a mnohých dalších oblastech.

STAPI - Stanislav Pípal

Těsnící materiál a další výrobky z PTFE

PTFE je významný pojem mezi moderními plasty. Díky svým vlastnostem jsou výrobky z PTFE nepostradatelné ve všech průmyslových odvětvích. Jsou odolné proti většině chemikálií, velmi tepelně odolné, mají velmi dobré elektroizolační vlastnosti. Navíc jsou odolné proti nasáklivosti i povětrnostním vlivům a stárnutí materiálu.

V našem širokém sortimentu najdete PTFE čistý nebo s příměsemi, respektive výrobky z něj – polotovary, hotové díly a zejména těsnící materiál. Dodáváme tedy PTFE desky, tyče, trubky, folie, vodící a pístní kroužky, plochá těsnění, šňůry a další.

PTFE výrobky pro průmyslové využití


Kvalitní filtrační prvky

Kromě PTFE výrobků dodáváme také filtrační prvky, zejména štěrbinové trubice či filtrační síta z ušlechtilé oceli. Filtrační prvky jsou vyráběny z drátu trojúhelníkového profilu, který zajišťuje minimální zanášení síta. Konstrukci i parametry výrobků lze přizpůsobit přesné specifikaci a požadavkům zákazníka.

STAPI – filtrační prvkyVydáno 26.01.2017
259 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality
Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, filtrační prvky a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, filtrace, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.

Oblast strojírenství a elektrotechniky

Oblast strojírenství a elektrotechniky
Firma STAPI - Stanislav Pípal s.r.o., působí na našem trhu již po mnoho let. Jedná se o profesionální firmu, která má mimořádné znalosti svého oboru. A o jaký obor se vlastně jedná? Jedná se o oblast strojírenství a elektrotechniky, ve kterých firma působí prostřednictvím zastupování zahraničních ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.
www.stapi.cz
Adresa

Adresa

Kladenská 78
Hřebeč 273 45

stapi@stapi.cz
+420 312 253 473


Najdete nás také zde:

ARES
captcha