Realizace zahrad, údržba zeleně a komplexní zahradnické služby s individuálním přístupem

Potřebujete renovovat zahradu, instalovat zavlažování, vybudovat zahradní jezírko nebo chcete mít u firemní budovy reprezentativní prostory se zelení? Zahradnické služby Knotek & Veselka je společnost s 25letou tradicí, která svým zákazníkům zajistí veškeré zahradnické služby. Díky 20 zkušeným zaměstnancům a 2 plně vybaveným střediskům pro vás vyřeší realizaci zahrad i údržbu zeleně.

Zahradnické služby Knotek & Veselka

Profesionální zahradnické služby šité na míru

Společnost Zahradnické služby Knotek & Veselka pomáhá svým zákazníkům s realizací zahrad a jejich úpravou už od roku 1991. Má proto bohaté zkušenosti se všemi aspekty zahradnických služeb. Zahrnují například zhotovení návrhu rodinných zahrad, a to podle individuálních potřeb a představ každého zákazníka. Zaměstnanci Zahradnických služeb Knotek & Veselka se postarají i o samotnou realizaci zahrady včetně terénních úprav, chemické likvidace nevhodných porostů a výstavby zahradních prvků jako jsou jezírka, cesty, živé ploty či osvětlení.

Realizované zahrady a zahradní úpravy


Údržba zeleně pro domácnosti, firmy i města

Zahradnické služby ale nemusí být zapotřebí jen u rodinných domů – příjemné a reprezentativní okolí je zásadní také u firem. Zahradnické služby Knotek & Veselka proto provádí realizaci a údržbu zeleně i v okolí firemních objektů. Mezi prováděné služby patří zakládání trávníků, výsadba rostlin, likvidace nevhodných a plevelných dřevin a terénní úpravy. V rámci údržby zeleně je možné chemické ošetření zelené plochy proti chorobám a škůdcům, posekání trávníků i řezy stromů a keřů. Možností je také instalace automatických závlahových systémů.

Společnost zajišťuje údržbu zeleně a kompletní péči o zelené plochy i na veřejných prostranstvích. Městům a obcím poskytuje zahradnické služby včetně sekání travnatých ploch, řezání a úpravy živých plotů a keřů, sběru listí a údržbu květinových záhonů. Díky speciálnímu vybavení, jako jsou vysokozdvižné plošiny, se Zahradnické služby Knotek & Veselka postará i o výsadbu vzrostlých dřevin a odborný řez stromů. Provádí také kompletní úpravy pro městské parky – údržbu parkové zeleně, montáž laviček, dětských hřišť a vyštěrkování chodníčků.

Komplexní údržba a péče o zahraduVydáno 09.12.2016
310 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní sadovnická a zahradní činnost

Komplexní sadovnická a zahradní činnost
Každá zahrada je důležitou součástí a také pýchou všech domů. Splňuje účel praktický, ale především estetický a proto není na škodu odevzdat veškerou realizaci konečného vzhledu profesionálům, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům a postarají se i o další údržbu. Tak jako i Zahradnické služby Knotek ...

Návrhy zahrad, realizace plánů i komplexní péče o vaši zahradu

Návrhy zahrad, realizace plánů i komplexní péče o vaši zahradu
Návrhy zahrady tak, aby výsledek přesně odpovídal vašim přáním i potřebám. Kompletní údržba zahrady, od údržby trávníku až po sázení nových rostlin. Okrasná jezírka, která dotvoří celkový vzhled vaší zahrady, a nebo automatické závlahy, díky kterým bude váš trávník krásně zelený a rostlinám se bude ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahradnické služby Knotek & Veselka
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahradnické služby Knotek & Veselka
knotek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Návrhy zahrad
Adresa

Adresa

Radouňská 683
Štětí 411 08

zahr.knotek@seznam.cz
+420 602 459 443


Najdete nás také zde:

ARES
captcha