Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
Střední hotelovka Opava
Studujte obory, které vás v budoucnu uživí

Chcete vzdělání s praktickým využitím, které je zároveň moderní a zábavné? Přihlaste se na Střední školu a Vyšší odbornou školu hotelnictví Opava. Kromě oborů s maturitou i bez maturity škola navíc nabízí i dvouleté nástavbové studium.

Škola je moderně vybavena

Kvalitní vzdělání je základem úspěchu

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola ve městě Opava má dlouholetou tradici a pyšní se mnoha úspěchy studentů v soutěžích i v praxi.
Škola je moderně vybavena a je zde k dispozici i vlastní ubytování. Během studia mohou žáci navštěvovat i zajímavé kurzy baristické, barmanské nebo someliérské.

Střední škola hotelnictví – přihlášky ke studiu


Široká paleta oborů

Pokud máte zájem studovat jeden z nejžádanějších oborů na trhu práce, SŠ a VOŠ Opava poskytuje vzdělání pro budoucí cukráře, výrobce potravin, kuchaře – číšníky, kadeřníky, cukráře, výrobce potravin, prodavače, pekaře či řezníky. Z maturitních oborů si můžete vybrat obor ´Hotelnictví´ nebo ´Cestovní ruch´.


Kam po maturitě?

Pokud chcete své vzdělání ještě prohloubit, pak je tu právě pro vás dvouletý obor Podnikání, kterým můžete navázat na tříleté učňovské obory. Po střední škole se můžete věnovat atraktivnímu Řízení hotelového provozu nebo Rozvoji a řízení regionální turistiky. Studovat můžete i při zaměstnání a získanou odbornost na trhu práce v gastronomii a cestovním ruchu jistě zúročíte.

SOŠ a VOŠ Hotelnictví Opava – kontaktyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.sshsopava.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hotelová škola Opava – učební a maturitní obory i navazující vyšší odborná škola

Hotelová škola Opava – učební a maturitní obory i navazující vyšší odborná škola

Zajímá vás vaření, stolničení, baristika nebo vznešené řemeslo sommeliérství? Střední hotelová škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě vám dá v těchto oblastech potřebné vzdělání. Pro absolventy základních škol nabízíme dva zajímavé maturitní obory, navazující VOŠ, ale i řadu učebních oborů.

Vydáno 08.12.2015
Studuj u nás – ve Škole plné života

Studuj u nás – ve Škole plné života

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě je v současnosti největší multioborovou školou v regionu nabízející celou škálu studijních oborů pro uchazeče ze základních škol. Výuka se uskutečňuje v sedmi budovách rozmístěných v centru Opavy a dále na smluvních pracovištích významných podniků a firem, které se aktivně podílejí na vzdělávání a výchově žáků.

Vydáno 22.11.2017Vydáno 12.12.2016
540 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2020

Maturitní obory

Maturitní obory

Maturitní obory Hotelnictví, Cestovní ruch a Podnikání na střední škole v Opavě

Učební obory

Učební obory

Tříleté učební obory s výučním listem v oblasti gastronomie a služeb

Vyšší odborné vzdělávání

Vyšší odborné vzdělávání

Vyšší odborné vzdělávání v cestovním ruchu a hotelnictví