HELLA stínicí technika s.r.o.
Výroba prodej žaluzie rolety markýzy
Unikátní zástavba oken a stínící technika bez tepelných mostů

Chcete ušetřit čas při projektování staveb, montáži oken a stínící techniky? Pokud máte zájem o jednoduchý a přitom komplexní systém bez tepelných mostů, HELLA TRAV®frame přichází s řešením. Flexibilní a snadno montovatelné jednotky šité vám přímo na míru.

HELLA TRAV®frame odstraní tepelné mosty

Všestranný systém pro novostavby i revitalizace

HELLA TRAV®frame je použitelný pro jakoukoliv zástavbu včetně nízkoenergetických a pasivních domů. Ať už máte okna umístěná uprostřed nebo na vnitřním okraji ostění, firma HELLA systém přizpůsobí vašim požadavkům. Na vaše přání může být také kombinován se stínící technikou - můžete přidat venkovní žaluzie, rolády nebo textilní fasádní stínění včetně integrovaných sítí proti hmyzu.

Se systémem TRAV®frame se nově definuje instalace oken.


Snadné odstranění tepelných mostů

Systém ostění je vyráběn z vysoce kvalitních materiálů pro optimalizaci tepelných mostů při zástavbě oken a stínící techniky. S HELLA TRAV®frame však neušetříte jen energii, díky jednoduché a rychle montáži a velké flexibilitě systému značně zkrátíte i čas celé zástavby oken.


Dlouhodobé výhody stínící techniky HELLA

Produkt firmy HELLA vám zaručí jistotu dodržení veškerých norem při projektu a značné omezení rizika montážních chyb. Kromě odstranění tepelných mostů také získáte vynikající zvukovou izolaci s útlumem až 46 dB. Můžete tak konečně využít systém, který kromě výrazné úspory energie přichází s řešením přesně podle vašich představ a požadavků.

Systém získal mnohá ocenění za úspory energie
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní a estetické hliníkové pergoly

Kvalitní a estetické hliníkové pergoly

V případě, že potřebujete realizovat ve svých prostorách pergolu, požadujte jenom ty nejkvalitnější služby a profesionální přístup. Výsledkem je nejen kvalita, ale také kompletní servis a požadovaný dizajn z kvalitních materiálů. Toto a mnohem více vám poskytne firma HELLA stínicí technika, s.r.o.

Vydáno 15.11.2017
Moderní stínící technika Vám učaruje svou inteligencí a intuitivností

Moderní stínící technika Vám učaruje svou inteligencí a intuitivností

On-line zařízení dobývají svět a nachází se všude kolem nás. Počítače, mobilní telefony, ale třeba i náramkové hodinky propojené s on-line světem jsou dnes běžnou součástí našich životů. Napadlo Vás někdy, že do kategorie chytrých inteligentních zařízení může patřit i stínící technika? Dálkové ovládání pro stínění domů ONYX, dodávané společností HELLA, je toho důkazem.

Vydáno 03.11.2015
Stínící textilie a předokenní rolety

Stínící textilie a předokenní rolety

Slunce nám dodává energii a rozsvěcuje naše dny. Sluneční paprsky, které se nám dostávají okny do domu, ale nemusí být vždy příjemné. Naštěstí má společnost Hella účinné řešení. A tím jsou stínící textilie a předokenní rolety, které navíc dodají domu nádech originality.

Vydáno 08.01.2015
Ovládáme světlo a stín

Ovládáme světlo a stín

Kde je světlo, je i stín – jemná forma světla. Rozptýlené sluneční paprsky citlivě dotvářejí prostor. Hra stínů je tak krásná a pestrá jako stínící technika od firmy HELLA.

Vydáno 27.03.2013Vydáno 12.12.2016
62 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2017