PLETEX s.r.o.
Pletené čepice

Pletené čepice

Pletené čepice, klobouky, kulichy v různých barvách a vzorech i na zakázku

Čepice, šály, rukavice

Čepice, šály, rukavice

Pletené čepice, šály, čelenky, rukavice, nákrčníky, pletené soupravy – výroba a prodej

Reklamní čepice a šály

Reklamní čepice a šály

Pletené čepice a šály s firemním logem, pletené reklamní předměty, zakázková výroba a prodejVydáno 13.12.2016
135 Zhlédnutí
Topováno 23.02.2018

Česká firma PLETEX: výroba pletených čepic na zakázku

Hledáte pletenou čepici, která vás v zimě zahřeje, a navíc vypadá skvěle? Obraťte se na firmu PLETEX s.r.o., výroba pletených čepic je totiž naší parketou. Ať už potřebujete čepice na normální nošení, reklamní čepice či pletené klubové čepice, vyberte si v našem katalogu nebo si je u nás nechte vyrobit přesně podle vašeho přání. Neváhejte a využijte naše více než dvacetileté zkušenosti.

Pletené čepice mnoha barev

Výroba pletených čepic

Výroba pletených čepic a šál na zakázku se vám bude jistě hodit, ať už jste výrobce oblečení, sportovní klub, reklamní agentura či firma, která pro své zaměstnance chce pořídit firemní a pracovní čepice. Naše služby využijí také nejrůznější fanshopy. Rádi vám splníme všechny vaše požadavky a přání. Naše pánské, dámské i dětské pletené čepice jsou originální a cenově přijatelné. Důraz klademe na perfektní zpracování a využíváme kvalitní certifikované materiály, které jsou zárukou příjemného nošení.

Vyrábíme také pletené čepice pro děti


Pletené čepice na zakázku

Jak si nechat vyrobit vlastní reklamní čepice, klubové čepice či klasické pletené čepice podle svých představ? Stačí, když nám napíšete e-mail s požadavky. My vám navrhneme řešení, vyrobíme vzorek a po vašem souhlasu začne samotná výroba pletených čepic. Pletené čepice si můžete vybrat také z našeho katalogu. Všechny výrobky doplníme dle přání vaším logem, nášivkami, značkami a etiketami. Ať už potřebujete vyrobit stovky kusů nebo jen desítky čepic, obraťte se na nás. Na našem e-shopu si můžete rovněž koupit třeba i jen jednu čepici pro vaši osobní potřebu.

Vyberte si pletené čepice podle svých představ