Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.

Chystáte rekonstrukci vodního toku či novou výstavbu jeho profilu? Zateplujete průmyslovou halu nebo rovnou stavíte novou? Firma Trans-Region-Stav z Chomutova má s vodohospodářstvím i průmyslovými stavbami mnohaleté zkušenosti podpořené certifikáty a pravidelně školenými zaměstnanci.

Rekonstruce vodních toků

Profesionální vodohospodářské stavby

Trans-Region-Stav zajistí veškeré práce nutné pro kvalitní rekonstrukci vodního toku. Opraví kamenné zdi a dlažbu, vyčistí profil od náplavů a vykácí stromy. Snadno zvládne i opravu betonových konstrukcí sanačních technologií nebo sběrných a nátokových jímek. Firma z Chomutova také provádí čistění rybníků.


Pokud naopak potřebujete novou výstavbu profilu vodního toku, Trans-Region-Stav pro vás může zajistit zdění kamenných prahů, zdí nebo dlažeb. Problém není ani výstavba dřevěných záchytných přehrážek, betonových profilů toků a sypaných nádrží. Samozřejmostí je ošetření betonových konstrukcí stavební chemií.

Stavební činnost firmy Trans-Region-Stav


Výstavba a rekonstrukce průmyslových budov

Trans-Region-Stav poskytuje kompletní řešení pro rekonstrukci budov včetně svislých a vodorovných nosných konstrukcí a hydroizolací. Zajistí i zateplování budov, elektroinstalace a výměnu oken.
Firma se postará i o výstavbu nových objektů, ať už se jedná o průmyslové haly, administrativní budovy nebo o inženýrské sítě a parkovací plochy.

Neváhejte kontaktovat firmu Trans-Region-StavVydáno 13.12.2016
64 Zhlédnutí
Topováno 29.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební, obchodní a přepravní činnost

Stavební, obchodní a přepravní činnost
Vodohospodářské a průmyslové stavby vyžadují profesionalitu a mnohaleté zkušenosti s použitím moderní technologie. K tomu přičtěte nákup materiálů, jako jsou lepidla, tmely, ochranné nátěry a mnohé další a dostanete se k firmě poskytující všechny zmíněné služby TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v ...

TRANS-REGION-STAV: Proč dělat jen jednu činnost, když toho umíme víc?

TRANS-REGION-STAV: Proč dělat jen jednu činnost, když toho umíme víc?
Říká se, že v podnikání byste se měli zaměřit jen na jednu věc a té se věnovat. My v TRANS-REGION-STAV s tím však nesouhlasíme. Máme zkušenosti z více oborů, které jsme se rozhodli zúročit. Nechceme tak naše zákazníky ochudit o kvalitní služby z více oblastí. Věnujeme se proto hned 3 hlavním ...

Stavební činnost, prodej stavební chemie i nákladní doprava u jedné firmy

Stavební činnost, prodej stavební chemie i nákladní doprava u jedné firmy
Kompletní stavební činnost v oblasti průmyslových a vodohospodářských staveb, zemní práce, nákladní doprava, ale i prodej stavební chemie a sanace betonových konstrukcí. To vše jsou obory společnosti TRANS-REGION-STAV. Ať už hledáte zkušeného dopravce, prodejce stavební chemie nebo vedoucího ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRANS-REGION-STAV s.r.o. Stavební práce Chomutov
WEBOVÁ STRÁNKA
TRANS-REGION-STAV s.r.o.
www.trsstav.cz
Adresa

Adresa

Spořická 4965 - areál Povodí Ohře
Chomutov 430 01

trsstav@trsstav.cz
+420 474 625 490


Najdete nás také zde:

ARES
captcha