Sanatorium Krásný PotokUžijte si wellness pro dva a udělejte navíc něco pro své zdraví

Víkendové wellness relaxační pobyty se staly v posledních letech velmi oblíbeným způsobem trávení času. Nezáleží na tom, jestli je vám dvacet nebo šedesát, odpočinek si občas zaslouží každý. Patříte-li mezi ty, kteří si k relaxu rádi přidají i nějakou tu léčebnou proceduru, máte možnost využít služeb Sanatoria Krásný Potok v Meziboří.

Jsou vám k dispozici léčebné procedury

Týdenní či víkendové wellness relaxační pobyty s ozdravným účinkem

Odpočinout si, nechat o sebe pečovat profesionály a vrátit se domů zdravější. Kdo by něco takového nechtěl? Pokud vás taková představa láká, můžete si ji naplnit v Meziboří. V Sanatoriu Krásný Potok se zaměřují na týdenní, ale i víkendové wellness relaxační pobyty včetně ubytování a stravy. Můžete volit mezi následujícími pobyty:

- Relax komplet (pondělí až pátek)
- Relax pohoda (pondělí až pátek)
- Víkendový pobyt
- Relaxační wellness den
- Soustředění pro sportovní oddíly

Z možností si určitě vyberete. A pokud například nevíte, čím obdarovat své blízké, wellness pro dva je vždy ideálním dárkem.

Sanatorium Krásný Potok, Meziboří


Léčebné procedury přispívají k pohodě i zdraví

V Sanatoriu Krásný Potok si můžete užívat řadu procedur. Vyzkoušejte vodoléčebné procedury, jako jsou vířivé koupele, podvodní masáže, Kneippovy koupele, přísadové koupele, perličkové koupele nebo vířivé masáže.
K dispozici jsou vám také reflexní masáže, thajské masáže, klasické masáže, sportovní masáže, vakuové masáže či manuální lymfodrenáže. Nechybí ani elektroléčebné procedury jako inhalace, ultrazvuková terapie, magnetoterapie nebo diatermie. Dále je možno využít i léčebný tělocvik a různé mobilizační techniky.


Pokud máte zájem o léčebný pobyt v Meziboří, můžete si vybrat z širokého výběru.

- Respirace – zaměřeny na respirační onemocnění
- Regenerace – zaměřeny na nadváhu a problematické partie postižené celulitidou
- Mobilita – zaměřeny na bolavá záda a klouby

Všechny je možné objednávat buď v klasické variantě, nebo ve variantě Plus, která zahrnuje luxusnější ubytování v pokojích kategorie A.

Relax i léčba včetně ubytování v klidném a příjemném prostředí
FIREMNÍ ČLÁNKY


Relaxace v Sanatoriu Krásný Potok v obklopení Krušných Hor

Relaxace v Sanatoriu Krásný Potok v obklopení Krušných Hor

Péče o fyzické a duševní zdraví hraje obrovskou roli v životě každého člověka. Jeďte si odpočinout do moderního a luxusního Sanatoria Krásný Potok, kde na Vás budou čekat nejenom léčebné a relaxační procedury, ale také perfektní zázemí, kde hraje prim zejména úchvatné okolí a všudypřítomný klid.

Vydáno 02.06.2017Vydáno 14.12.2016
136 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2017