Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot

Nevíte, kam s kovošrotem či jiným kovovým odpadem? Poradí si s ním HULMAN – kovošrot s.r.o. Jsme česká společnost, která se už více než dvacet let zabývá výkupem, zpracováním a následným prodejem železného a kovového odpadu. Najdete nás v Pohořelicích a dalších provozovnách.

Likvidace autovraků zajišťuje HULMAN - kovošrot

HULMAN – kovošrot: likvidace autovraků

K námi poskytovaným službám patří také likvidace autovraků, které vykupujeme podle aktuálního ceníku. Ani nemusí být zcela kompletní a cena za jeden kilogram zůstává i tak zachována. Zdarma vám vystavíme potvrzení o převzetí autovraku. V případě potřeby zajistíme odvoz nepojízdného vozidla.

Našim cílem je ochrana životního prostředí i bezpečnost zaměstnanců. Postaráme se tak o ekologické likvidace autovraků. Kromě toho zajišťujeme také výkup autobaterií.

Likvidace autovraků


Kovový odpad – výkup a zpracování

Vykupujeme a dále zpracováváme také kovošrot a kovový odpad. Patříme mezi významné zpracovatele kovového odpadu a dodavatele do českých i zahraničních hutí a sléváren. Naše služby využívají zejména firmy, které produkují kovový odpad. Firemním zákazníkům poskytujeme zdarma vhodné kontejnery pro ukládání kovových odpadů, k dispozici máme klasické, ale také ekologické či uzavíratelné kontejnery různých velikostí. Kovový odpad odvážíme do 24 hodin po nahlášení odvozu.

Zajišťujeme také sobotní svozy lidových sběrů pro školy, sportovní kluby nebo sbory dobrovolných hasičů. Podle přání zákazníka přistavíme či poskytneme kontejner za předem domluvených podmínek i zdarma.

Výkup kovového odpadu – ceník


Více informací naleznete na našich stránkách  https://hulman-kovosrot.cz/sluzby/vykup-kovu/

Vydáno 19.12.2016
241 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice
Máte doma či ve firmě nashromážděný kovový odpad a nevíte, co s ním? Naše firma HULMAN – kovošrot vás ho ráda zbaví a ještě vám za to zaplatí! Vykupujeme různý kovošrot od hliníkových plechů, přes měděné dráty až po kompletní autovraky. Pokud jste z okolí Brna či Moravského Krumlova, tak rozhodně ...

Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS

Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS
Díky profesionálním službám se můžete efektivně zbavit kovového odpadu a využít například přistavění kontejnerů nebo příznivé ceny za odkup železného šrotu. Také se ekologicky zbavíte autovraků i s potvrzením o likvidaci. Kompletní služby s moderním vybavením a novinkami vám poskytne ...

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků
K ochraně životního prostředí patří také ekologické zpracování kovového odpadu včetně autovraků. Pokud i vy řešíte na své zahradě nebo ve firmě spoustu železného a kovového odpadu nebo se ekologicky potřebujete zbavit autovraku, tak se obraťte na zkušenou firmu HULMAN – kovošrot s.r.o.

Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků

Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků
Likvidace kovového odpadu je žádanou službou mezi jednotlivci i firmami. Kovový odpad obvykle překáží a ať už jde autovraky, stroje, technologická zařízení či kovový šrot jako takový, je třeba se jej zbavit. Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se ekologickou likvidací autovraků a ...
PODSTRÁNKY

Výkup a zpracování kovů

Výkup a zpracování kovů
Výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce, výkup do 24 hodin, ekologická likvidace

Výkup a likvidace autovraků

Výkup a likvidace autovraků
Výkup a ekologická likvidace autovraků, kovošrot

Likvidace technologických zařízení

Likvidace technologických zařízení
Likvidace technologických zařízení, starých nefunkčních spotřebičů, strojů a zařízení
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HULMAN - kovošrot s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HULMAN - kovošrot s.r.o.
hulman-kovosrot.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 999
Pohořelice 691 23

info@hulman-kovosrot.cz
+420 774 001 228


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha