Nejobsáhlejší lunární kalendář online zdarma na portálu SPEKTRUM ZDRAVÍ

Už od pradávna lidé pozorovali určitou souvislost mezi pochody Měsíce a chováním organismů, ať už se jednalo o rostliny, zvířata nebo lidi samotné. Vliv měsíce Tak s postupem času vznikl také lunární kalendář, který v různých modifikacích různé kultury používají již po staletí. V posledních letech se lunární kalendář stává čím dál oblíbenějším také u nás. Proto pro vás portál SPEKTRUM ZDRAVÍ připravil lunární kalendář online, který lze vytisknout a navíc je zcela zdarma.


Co je to lunární kalendář

Lunární kalendář je způsob měření času, jehož rozdělení je založeno na pozorování měsíčních cyklů a astrologických znamení, ve kterých se měsíc nachází. Kombinace těchto dvou faktorů předurčuje působení Měsíce na aspekty daného dne.

Nejobsáhlejší lunární kalendář online

Lunární kalendář na portálu SPEKTRUM ZDRAVÍ má mnoho výhod. Nejen, že se jedná o ten vůbec nejobsáhlejší a nejpodrobnější lunární kalendář na internetu, který pro vás připravujeme téměř na dva roky dopředu. Náš lunární kalendář je navíc zcela zdarma.

Lunární kalendář na portálu SPEKTRUM ZDRAVÍ popisuje každý jednotlivý den z různých aspektů. V úvodu náš lunární kalendář uvádí souhrn úvodních vlastností dne a jeho astrologických specifik. Poté se lunární kalendář věnuje tipům z oblasti zdraví, vhodné stravy pro tento konkrétní den. Inspirovat vás může lunární kalendář ale také radami pro krásu nebo péči o domácnost a zahradu, které jsou vhodné pro konkrétní lunární den. Jako drobné odlehčení náš lunární kalendář obsahuje také zmínku o magických rituálech.

Lunární kalendář také k vytištění

Kteroukoli část lunárního kalendáře je možné stáhnout ve formátu PDF, vytisknout a například vyvěsit na nástěnku nebo vylepit doma na lednici dle vašeho přání. Toto je tedy praktické řešení pro ty uživatele lunárního kalendáře, kterým přijde zbytečné kupovat drahé a objemné knihy v knihkupectvích, a přesto by měli svůj lunární kalendář rádi stále u sebe.

Lunární kalendář, který je součástí portálu SPEKTRUM ZDRAVÍ najdete na: http://www.spektrumzdravi.cz/lunarni-kalendar


Vydáno 06.05.2013
6392 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Spektrum Zdraví
WEBOVÁ STRÁNKA
Spektrum Zdraví
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Veslařská 153/136
Brno - Jundrov 637 00

boresova@spektrumzdravi.cz
+420 774 741 477


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha