Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

NV Engineering s.r.o. Stavebně technický průzkum Praha

Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

NV Engineering s.r.o.
Stavebně technický průzkum PrahaNV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.

Diagnostiku staveb vám zajistí NV Engineering

Stavebně technický průzkum

Se zajišťováním stavebně technického průzkumu máme bohaté zkušenosti. Provádíme geologické průzkumy včetně posouzení základové spáry objektů, hloubení průzkumných vrtů pro IG účely, zajištění laboratorních analýz vzorků zemin, hornin a vody. Podle výsledků, které nám zjistí stavebně technický průzkum, navrhneme zesílení či podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků.

Postaráme se také o rešerše stavebně geologických a hydrogeologických prací.

NV Engineering: ceník našich služeb


Diagnostika staveb a stavebních konstrukcí

Naší další činností je diagnostika staveb. Provádíme pasportizace a repasportizace objektů, stavebně-historický i stavebně-technický průzkum stavebních konstrukcí. Zaměříme stávající stav objektu, během stavební činnosti se postaráme o monitoring a kontroling stavu konstrukce. Zajistíme také chemickou ochranu dřevěných konstrukcí.

V oblasti diagnostiky staveb právě pracujeme na nových projektech. Jedná se například o Kulturní dům v Solnici a Objekt Povodí Vltavy v Havlíčkově Brodu. Nadále také probíhají dozory staveb a koordinace BOZP v Praze, Ústí nad Labem a Plzni.

Diagnostika staveb, stavební dozor i koordinace BOZP
FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.

Vydáno 13.06.2018
Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinaci BOZP pro vás zajistí společnost NV Engineering. Nabízíme komplexní podporu stavební činnosti pro všechny účastníky výstavby. Postaráme se o stavební dozor, koordinaci BOZP i další služby, které jsou k úspěšnému dokončení stavby nezbytné.

Vydáno 04.12.2015
Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Stavíte nebo vás čeká rekonstrukce objektu? Pak se vám bude hodit technická podpora. Nejste si jisti složením geologického podloží? Rádi byste si nechali stávající objekt zaměřit? Nebo potřebujete provést stavebně–technický průzkum? Od toho je tu diagnostika staveb od společnosti NV Engineering.

Vydáno 10.12.2014Vydáno 19.12.2016
200 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2019