Stavebně technický průzkum Praha

NV Engineering s.r.o. Stavebně technický průzkum Praha

Stavebně technický průzkum Praha

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.

Diagnostiku staveb vám zajistí NV Engineering

Stavebně technický průzkum

Se zajišťováním stavebně technického průzkumu máme bohaté zkušenosti. Provádíme geologické průzkumy včetně posouzení základové spáry objektů, hloubení průzkumných vrtů pro IG účely, zajištění laboratorních analýz vzorků zemin, hornin a vody. Podle výsledků, které nám zjistí stavebně technický průzkum, navrhneme zesílení či podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků.

Postaráme se také o rešerše stavebně geologických a hydrogeologických prací.

NV Engineering: ceník našich služeb


Diagnostika staveb a stavebních konstrukcí

Naší další činností je diagnostika staveb. Provádíme pasportizace a repasportizace objektů, stavebně-historický i stavebně-technický průzkum stavebních konstrukcí. Zaměříme stávající stav objektu, během stavební činnosti se postaráme o monitoring a kontroling stavu konstrukce. Zajistíme také chemickou ochranu dřevěných konstrukcí.

V oblasti diagnostiky staveb právě pracujeme na nových projektech. Jedná se například o Kulturní dům v Solnici a Objekt Povodí Vltavy v Havlíčkově Brodu. Nadále také probíhají dozory staveb a koordinace BOZP v Praze, Ústí nad Labem a Plzni.

Diagnostika staveb, stavební dozor i koordinace BOZPVydáno 19.12.2016
232 Zhlédnutí
Topováno 29.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu
Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti ...

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!
Stavební dozor i koordinaci BOZP pro vás zajistí společnost NV Engineering. Nabízíme komplexní podporu stavební činnosti pro všechny účastníky výstavby. Postaráme se o stavební dozor, koordinaci BOZP i další služby, které jsou k úspěšnému dokončení stavby nezbytné.

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas
Stavíte nebo vás čeká rekonstrukce objektu? Pak se vám bude hodit technická podpora. Nejste si jisti složením geologického podloží? Rádi byste si nechali stávající objekt zaměřit? Nebo potřebujete provést stavebně–technický průzkum? Od toho je tu diagnostika staveb od společnosti NV Engineering.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NV Engineering s.r.o. Stavebně technický průzkum Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
NV Engineering s.r.o.
www.nving.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceny
Adresa

Adresa

Mezivrší 213/1
Praha 4 147 00

volf.martin@nving.cz
+420 773 999 191


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha