Výkup i prodej fotoaparátů Praha - největší bazar s fototechnikou

Uvažujete o koupi fotoaparátu, dalekohledu či mikroskopu, ale nechcete za něj utrácet zbytečně moc peněz? Nebo jen potřebujete svůj starý model prodat a získané peníze ihned využít? Společnost Foto-video-optika Jan Pazdera vám v obou případech může pomoci. Neváhejte se obrátit na spolehlivou firmu s dlouholetou tradicí.

Výkup fotoaparátů za hotové vám zajistí Foto-video-optika Jan Pazdera

Rychlý a snadný výkup fotoaparátů

Výkup vašeho staršího fotoaparátu, dalekohledu, mikroskopu či jiné optiky už nemůže být jednodušší. Firma Foto-video-optika Jan Pazdera sídlící v samotném srdci Prahy, u Václavského náměstí, poskytuje výkup za hotové, bez zbytečných průtahů a komplikací. Dlouholetá tradice a zkušenosti společnosti jsou patrné na první pohled. Jedná se o největší bazar s fototechnikou v ČR. Skladem zde naleznete více než 15 000 výrobků, jako jsou:

- fotoaparáty, objektivy
- videokamery
- kukátka, lupy, dalekohledy
- stativy
- brašny, pouzdra
- GPS navigace
- filtry
- paměťová média
- nabíječky, zdroje, baterie, žárovky

Kromě dvou specializovaných prodejen v centru Prahy je pro zákazníky k dispozici také nový e-shop, kde si mohou své vytoužené produkty vybírat přímo z domova.

Prodej fotoaparátů Praha


Prodej fotoaparátů a další techniky bez starostí

Firma Foto-video-optika Jan Pazdera vám také zaručuje bezproblémový nákup starší, ale prověřené a funkční techniky. Pokud toužíte po kvalitním dalekohledu, fotoaparátu či jiné optice, obraťte se právě na spolehlivou firmu, která je díky svým zkušenostem oblíbená u tisíců zákazníků.

Výkup fotoaparátů, dalekohledů či GPS navigacíVydáno 20.12.2016
7932 Zhlédnutí
Topováno 19.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Digitální fotoaparát, hvězdářský dalekohled i objektiv od Jana Pazdery

Digitální fotoaparát, hvězdářský dalekohled i objektiv od Jana Pazdery
Digitální fotoaparáty, kamery, objektivy i hvězdářské dalekohledy seženete v nabídce společnosti Jan Pazdera. V dvou kamenných prodejnách a e-shopu vám nabízíme kvalitní novou i starší fototechniku všeho druhu i potřebné příslušenství. Profesionální i amatérský fotograf, nadšený tvůrce videí i ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Pazdera Foto Pazdera
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Pazdera
www.fotopazdera.cz
Adresa

Adresa

Vodičkova 699/28
Praha 1 110 00

fotopazdera@volny.cz
+420 224 216 197


Najdete nás také zde:

ARES
captcha