Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače MTD, CubCadet

Robert Bílka - Zahradní technika

Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače MTD, CubCadet

Robert Bílka - Zahradní technika
Zahradní technika – Robert Bílka Modrá: Servis zahradní techniky

Ačkoli to za okny ještě tak nevypadá, je nejvyšší čas na servis zahradní techniky a její přípravu na jaro a novou sezónu. Postará se o to firma Zahradní technika – Robert Bílka, která poskytuje kompletní služby v oblasti zahradní techniky pro region Uherské Hradiště. Zajišťujeme jak prodej zahradní techniky, tak i její záruční a pozáruční servis či opravy.

Zahradní technika - Robert Bílka zajišťuje kompletní servis a prodej zahradní techniky.

Zahradní technika Modrá u Uherského Hradiště: prodej a servis

V našem sortimentu najdete veškerou dostupnou zahradní techniku. Pořídíte u nás benzínové, elektrické, bubnové i robotické sekačky, vertikutátory, křovinořezy, pily žací i mulčovací traktory a mnohé další. Kromě prodeje zajišťujeme samozřejmě také autorizovaný servis zahradní techniky renomovaných značek, jako je DOLMAR, KARSIT, GARDENA, ALPINA, BRILL a další.

U nás koupená zahradní a lesní technika má navíc dvakrát posezónní servis zdarma, a to v měsících prosinec, leden a únor. Pro naše zákazníky také pravidelně připravujeme akce, v rámci kterých provádíme servis zahradní techniky za bezkonkurenční ceny.

Služby firmy Zahradní technika - Robert Bílka


Autorizovaný servis zahradní techniky

Postaráme se o profesionální záruční i pozáruční servis zahradní techniky. K dispozici máme bohaté zázemí, které nám umožňuje servisovat širokou škálu zahradní techniky mnoha značek. Náš tým je pravidelně proškolován dodavateli a seznamován s novými modely zahradní techniky. Díky tomu vždy splňujeme nejpřísnější normy a požadavky pro kvalitní servis, takže s našimi službami budou spokojení i ti nejnáročnější zákazníci.

Servis zahradní techniky Modrá u Uherského HradištěVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradni-technika.biz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zahradní technika – prodej i servis na jednom místě

Zahradní technika – prodej i servis na jednom místě

Prodejců zahradní techniky je v České republice celá řada. Servis zahradní techniky ale nabízí málokdo. V případě, že se vám vaše zahradní technika rozbije, musíte hledat vhodného opraváře a přiděláváte si starosti. U společnosti Robert Bílka je to ale jinak. Naším oborem je zahradní technika, a to se vším všudy. U nás si vyberete vše od sekaček až po motorové pily, v případě potřeby ale můžete využít i náš odborný servis zahradní techniky.

Vydáno 03.12.2015
Dokonale upravený trávník bez námahy zajistí robotická sekačka

Dokonale upravený trávník bez námahy zajistí robotická sekačka

Je krásný den, vy si užíváte chvíle odpočinku s rodinou a vaše sekačka mezitím sama pracuje na zahradě. Zdá se vám to nemožné? Tak to ještě neznáte robotické sekačky na trávu Gardena, které vám nabízíme v prodejně zahradní techniky Robert Bílka. Díky této revoluční robotické sekačce si i vy můžete splnit sen o krásné zahradě a dokonalém trávníku. A nemusíte při tom hnout ani prstem, sekačka na trávu Gardena pracuje za vás.

Vydáno 07.02.2015Vydáno 02.01.2017
257 Zhlédnutí
Topováno 06.03.2019

Zahradní technika

Zahradní technika

Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Lesní technika

Lesní technika

Lesní technika – prodej, autorizovaný záruční a pozáruční servis, náhradní díly

AKU technika

AKU technika

Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj