Izolinvest s.r.o.Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Chcete mít kvalitně zaizolovanou stavbu? Od toho je tu společnost Izolinvest. Zabýváme se montáží hydroizolace nebo střešní izolace. Dodáváme a montujeme hydroizolační systémy Logicroof, Logicbase, Izofol a Velbit, sami vyrábíme pomocné izolační materiály a provádíme také zateplování budov. Izolinvest, to je široký sortiment osvědčených materiálů a výrobků pro střešní izolace, izolace základů staveb nebo také jezírek a bazénů.

Střešní izolaci provádí Izolinvest

Odolné střešní izolace

Specializujeme se zejména na střešní izolace, v našem sortimentu proto naleznete různé druhy hydroizolačních fólií z měkčeného PVC. Vybrat si tak můžete ideální střešní izolace, které budou přesně odpovídat potřebám vaší stavby. Ať už potřebujete střešní fólie pro ploché a mírně šikmé střechy, pro rekonstrukci střech asfaltových bez nutnosti demontáže původní krytiny nebo třeba pro izolaci teras a balkonů, u nás je najdete.

Všechny střešní izolace, které dodáváme, jsou odolné vůči UV záření a mohou být vystaveny veškerým povětrnostním vlivům.

Izolinvest: střešní izolace


Hydroizolace a zemní izolace

Kromě střešní izolace provádíme také hydroizolace staveb. Důležitá je například zemní izolace pomocí PVC fólie, která chrání pozemní i podzemní stavby proti tlakové a prosakující vodě, zároveň zabraňuje pronikání kapalin a výluhů do spodních vod nebo pronikání radonu z podloží. Používá se zejména pro hydroizolace základů staveb, jímek, zemědělských staveb či nádrží. Kvalitní hydroizolace se hodí rovněž v částech staveb, které přicházejí do styku s pitnou vodou. Zároveň je vhodná pro izolaci jezírek nebo nádrží.

Hydroizolace nejen základů staveb
FIREMNÍ ČLÁNKY


Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Když chcete dobře izolované stavby, musíte najít spolehlivou a poctivou Firmu. Firma Izolinvest vám nabízí své profesionální služby i prvotřídní produkty. Dvě věci, které jsou potřebné k tomu, abyste se nemuseli strachovat o kvalitu provedené práce. Dopřejte si klidný spánek a spolupracujte s jedničkami v oboru. Nebudete litovat.

Vydáno 21.02.2014
Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Kvalitní hydroizolace je důležitou součástí každé stavby. Toho si je dobře vědoma firma Izolinvest s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která zajišťuje hydroizolace střech i základů staveb. Zabýváme se také prodejem hydroizolačních fólií. Zbavíme vás tak problémů s vlhkostí jakékoliv stavby.

Vydáno 16.02.2017Vydáno 02.01.2017
302 Zhlédnutí
Topováno 21.10.2019