Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Chcete mít kvalitně zaizolovanou stavbu? Od toho je tu společnost Izolinvest. Zabýváme se montáží hydroizolace nebo střešní izolace. Dodáváme a montujeme hydroizolační systémy Logicroof, Logicbase, Izofol a Velbit, sami vyrábíme pomocné izolační materiály a provádíme také zateplování budov. Izolinvest, to je široký sortiment osvědčených materiálů a výrobků pro střešní izolace, izolace základů staveb nebo také jezírek a bazénů.

Střešní izolaci provádí Izolinvest

Odolné střešní izolace

Specializujeme se zejména na střešní izolace, v našem sortimentu proto naleznete různé druhy hydroizolačních fólií z měkčeného PVC. Vybrat si tak můžete ideální střešní izolace, které budou přesně odpovídat potřebám vaší stavby. Ať už potřebujete střešní fólie pro ploché a mírně šikmé střechy, pro rekonstrukci střech asfaltových bez nutnosti demontáže původní krytiny nebo třeba pro izolaci teras a balkonů, u nás je najdete.

Všechny střešní izolace, které dodáváme, jsou odolné vůči UV záření a mohou být vystaveny veškerým povětrnostním vlivům.

Izolinvest: střešní izolace


Hydroizolace a zemní izolace

Kromě střešní izolace provádíme také hydroizolace staveb. Důležitá je například zemní izolace pomocí PVC fólie, která chrání pozemní i podzemní stavby proti tlakové a prosakující vodě, zároveň zabraňuje pronikání kapalin a výluhů do spodních vod nebo pronikání radonu z podloží. Používá se zejména pro hydroizolace základů staveb, jímek, zemědělských staveb či nádrží. Kvalitní hydroizolace se hodí rovněž v částech staveb, které přicházejí do styku s pitnou vodou. Zároveň je vhodná pro izolaci jezírek nebo nádrží.

Hydroizolace nejen základů staveb


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.izolinvest.cz/

Vydáno 02.01.2017
330 Zhlédnutí
Topováno 21.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín
Kvalitní hydroizolace je důležitou součástí každé stavby. Toho si je dobře vědoma firma Izolinvest s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která zajišťuje hydroizolace střech i základů staveb. Zabýváme se také prodejem hydroizolačních fólií. Zbavíme vás tak problémů s vlhkostí jakékoliv stavby.

Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!
Když chcete dobře izolované stavby, musíte najít spolehlivou a poctivou Firmu. Firma Izolinvest vám nabízí své profesionální služby i prvotřídní produkty. Dvě věci, které jsou potřebné k tomu, abyste se nemuseli strachovat o kvalitu provedené práce. Dopřejte si klidný spánek a spolupracujte s ...

Polyuretanové desky jako bezpečné a účinné zateplení domu

Polyuretanové desky jako bezpečné a účinné zateplení domu
Zateplení domu pomocí systému tvrdých polyuretanových stavebních desek je mnohem efektivnější, než třeba známé zateplení fasády polystyrenem či minerální vatou. Tento tepelně izolační systém nabízí ale také mnoho dalších výhod. Stavíte, chystáte se rekonstruovat nebo zkrátka jen hledáte co nejvíce ...
PODSTRÁNKY

Stavební práce

Stavební práce
Stavební práce, úpravy interiérů v bytové i průmyslové výstavbě Zlínský kraj

Hydroizolace staveb, izolace střech

Hydroizolace staveb, izolace střech
Izolace plochých střech, bazénů, teras na klíč, hydroizolace budov proti vlhkosti

Prodej hydroizolačních folií

Prodej hydroizolačních folií
Hydroizolační fólie střešní, zemní, bazénové, asfaltové hydroizolace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Izolinvest s.r.o. Stavební izolace Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Izolinvest s.r.o.
www.izolinvest.cz
Adresa

Adresa

Tečovice 349
Zlín-Malenovice 763 02

info@izolinvest.cz
+420 774 772 300


Najdete nás také zde:

Facebookwww.izolinvest.czARES
captcha