Mobile Storage s.r.o.

Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

Mobile Storage s.r.o.
Mobile Storage: pojízdné vybavení skladů i stacionární regály na míru

Žádný sklad se neobejde bez kvalitních pojízdných skladových zařízení a regálů. Jejich vývojem, výrobou a servisem se už více než dvacet let zabývá česká firma Mobile Storage s.r.o. Na trhu sice najdete mnoho prodejců paletových a policových regálů, my se však specializujeme na jejich mobilní verzi - pojízdné regály.

Moderní mobilní systémy zdvojnásobí kapacitu vašeho skladu

Pojízdné konzolové, paletové regály a stacionární regály

Každé skladování je specifické a vyžaduje odlišný přístup. Toho jsme si v naší firmě dobře vědomi, a proto vám vyrobíme skladové technologie přímo na míru. Podle vašich potřeb a požadavků jsme schopni navrhnout pojízdné regály pro volně ložený materiál i pojízdné paletové regály pro zboží na paletách. Dále vyrobíme pojízdné konzolové regály pro ukládání plošného a tyčového materiálu i regály na hutní materiál. Stejně tak pojízdné policové systémy a archivy pro ukládání archiválií a drobného zboží.

Pokud potřebujete regály bez pojezdu, můžeme vám vyrobit také stacionární regály, a to paletové, konzolové i policové či archivní regály.

Pojízdné regály vám vyrobíme na míru


Pojízdné regály pro různé využití

Naše pojízdné skladovací technologie i pevné regály mají mnoho možností využití. Uplatnění nachází zejména jako regály do mrazíren, ale také jako vybavení skladů ve strojírenství pro ukládání plechů, tyčového materiálu a svitků. Zejména paletové regály a mobilní systémy se používají také v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Poslouží rovněž jako regály na pneumatiky.

Vyrobit pro vás můžeme i stacionární regály.


Moderní regály zvýší efektivitu vašeho skladu

Naše moderní mobilní systémy pro skladování zdvojnásobí kapacitu vašeho skladu nebo zmenší skladový prostor na polovinu. Při správném užívání a servisu je životnost našich regálů i přes dvacet let. Po celou dobu zajišťuje náš odborný tým servis regálů, doplnění a modernizaci skladovacích systémů.

Můžete si objednat i pojízdné archivní regály
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

V malebném městečku jménem Uherský Brod se nachází firma Mobile Storage s.r.o. Tato firma má ryze české kořeny a působí v oblasti vývoje, výroby a servisu pojízdných skladových zařízení. Pojízdné skladovací regály mohou mít různé využití. Naprosto zásadní roli hrají například při skladování pneumatik.

Vydáno 30.01.2018Vydáno 06.01.2017
108 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2019

Pojízdné paletové regály

Pojízdné paletové regály

Pojízdné paletové regály na míru – efektivní řešení skladových prostor

Pojízdné konzolové regály

Pojízdné konzolové regály

Pojízdné konzolové systémy ke skladování těžkého hutního materiálu

Stacionární regály bez pojezdu

Stacionární regály bez pojezdu

Stacionární regály policové, paletové, konzolové - výroba, instalace, servis