Mobile Storage s.r.o.

Vydáno 06.01.2017
89 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2018

Mobile Storage: pojízdné vybavení skladů i stacionární regály na míru

Žádný sklad se neobejde bez kvalitních pojízdných skladových zařízení a regálů. Jejich vývojem, výrobou a servisem se už více než dvacet let zabývá česká firma Mobile Storage s.r.o. Na trhu sice najdete mnoho prodejců paletových a policových regálů, my se však specializujeme na jejich mobilní verzi - pojízdné regály.

Moderní mobilní systémy zdvojnásobí kapacitu vašeho skladu

Pojízdné konzolové, paletové regály a stacionární regály

Každé skladování je specifické a vyžaduje odlišný přístup. Toho jsme si v naší firmě dobře vědomi, a proto vám vyrobíme skladové technologie přímo na míru. Podle vašich potřeb a požadavků jsme schopni navrhnout pojízdné regály pro volně ložený materiál i pojízdné paletové regály pro zboží na paletách. Dále vyrobíme pojízdné konzolové regály pro ukládání plošného a tyčového materiálu i regály na hutní materiál. Stejně tak pojízdné policové systémy a archivy pro ukládání archiválií a drobného zboží. Pokud potřebujete regály bez pojezdu, můžeme vám vyrobit také stacionární regály, a to paletové, konzolové i policové či archivní regály.

Pojízdné regály vám vyrobíme na míru


Pojízdné regály pro různé využití

Naše pojízdné skladovací technologie i pevné regály mají mnoho možností využití. Uplatnění nachází zejména jako regály do mrazíren, ale také jako vybavení skladů ve strojírenství pro ukládání plechů, tyčového materiálu a svitků. Zejména paletové regály a mobilní systémy se používají také v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Poslouží rovněž jako regály na pneumatiky.

Vyrobit pro vás můžeme i stacionární regály.


Moderní regály zvýší efektivitu vašeho skladu

Naše moderní mobilní systémy pro skladování zdvojnásobí kapacitu vašeho skladu nebo zmenší skladový prostor na polovinu. Při správném užívání a servisu je životnost našich regálů i přes dvacet let. Po celou dobu zajišťuje náš odborný tým servis regálů, doplnění a modernizaci skladovacích systémů.

Můžete si objednat i pojízdné archivní regály