Pneumatiky pro stavební a zemní stroje - montáže přímo v terénu

ČEMAT trading, spol. s r.o.

Pneumatiky pro stavební a zemní stroje - montáže přímo v terénu

ČEMAT trading, spol. s r.o.Pneumatiky světových značek pro stavební i zemní stroje

Pneumatiky pro stroje jsou nedílnou součástí kvalitní techniky. Zemní ani stavební stroje by bez odolných a kvalitních pneumatik nebyly schopny vykonávat svou práci na sto procent. Při výběru pneumatik je tak potřeba dbát na spolehlivost firmy, která je dodává. Na českém trhu se můžete bez starostí obrátit na společnost ČEMAT Trading.

ČEMAT vám vždy zajistí kvalitu a spolehlivost pneumatik

Pneumatiky pro stroje různého zaměření

Společnost ČEMAT pracuje v oblasti dodávky pneumatik pro zemní a stavební stroje a manipulační techniku. Díky spolupráci s dodavateli světových rozměrů, jako jsou společnosti MICHELIN, CASMO, MAGNA TYRES, ATG GALAXY či MARANGONI vám vždy zajistíme špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Najdete u nás pneumatiky pro stroje, jako jsou nakladače, dumpry, jeřáby, gradery, manipulátory, scrapery, traktorbagry, vysokozdvižné vozíky, skladové vozíky, rýpadla, grejdry či zhutňovače. Máme k dostání průmyslové pneumatiky, superelastická kola, EM pneumatiky, pryžové pásy, ráfky a další potřeby pro stavební i zemní stroje.

ČEMAT Trading - pneumatiky pro stroje


Plnění pneumatik a další služby

Kromě dodávky pneumatik poskytuje ČEMAT také službu plnění pneumatik polyuretanovou hmotou RELY, díky které získají skvělou odolnost. Kvalitní pneumatiky jsou poté v podstatě nepoškoditelné. Dále zde můžete využít i služeb montáže či lisování všech nabízených druhů pneumatik.

Plnění pneumatik pro stavební i zemní stroje
FIREMNÍ ČLÁNKY


Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky - pomoc od výběru až po montáž

Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky - pomoc od výběru až po montáž

Pokud jde o příslušenství k vysokozdvižným vozíkům a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky, můžeme vám nabídnout ten nejširší sortiment z celé republiky. Najdete u nás přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky všech typů, díky kterým pro vás nebude problém manipulace s jakýmkoliv zbožím, zároveň se můžete spolehnout na naše služby.

Vydáno 01.12.2015
Přídavná zařízení za vysokozdvižné vozíky

Přídavná zařízení za vysokozdvižné vozíky

Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky jsou příslušenstvím k manipulační technice, které zlepšují bezpečnost práce a zajišťují přesnost, rychlost a spolehlivost v průběhu manipulace. Správně vybraná přídavná zařízení mohou ušetřit jak práci, tak i finanční obnos za nákup jiné specializované techniky.

Vydáno 05.07.2015
Laserový ukazatel polohy nákladu je naprostou novinkou v České republice

Laserový ukazatel polohy nákladu je naprostou novinkou v České republice

Tak jednoduchá pomůcka, tak snadná a tak užitečná. Mnohdy se sami divíme, proč jsme na některý vynález už dávno nepřišli sami. V tomto případě, si to jistě budete říkat také, alespoň ti z nás, kteří dennodenně pracují s podobným zařízením.

Vydáno 20.10.2017Vydáno 03.01.2017
82 Zhlédnutí