Účinná antiparatizitka proti klíšťatům na Veterině Mlejnský Uherské Hradiště

Veterinární klinika Mlejnský MVDr. Radomír Mlejnský

Účinná antiparatizitka proti klíšťatům na Veterině Mlejnský Uherské Hradiště

Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.

operace očí u zvířat

Chirurgické oční lékařství u zvířat

Problémy se zrakem trápí velké množství domácích mazlíčků, především psů a koček. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pod vedením MVDr. Radomíra Mlejnského vyřeší díky operačnímu mikroskopu různé vady a akutní problémy se zrakem zvířete. Pomocí operačního mikroskopu se provádí mnoho specializovaných vyšetření, např. vyšetření víček, slzného ústrojí, rohovky, čočky či duhovky. Přístroj rovněž umožňuje realizaci samotných operativních zákroků, jakými jsou operace víček a očí, operace plastické, neurochirurgické, ektopia a entropia operace či operace šedého zákalu.

Oční operace – veterinární klinika Uherské Hradiště


Veterinární klinika Uherské Hradiště

Veterinární klinika MVDr. Radomíra Mlejnského v Uherském Hradišti patří mezi moderní specializovaná zařízení pro ošetřování zvířat. Pořízením operačního mikroskopu se klinika zařadila mezi nejmodernější veterinární kliniky u nás. V současné době je touto technologií vybaveno po celé republice jen několik veterinárních klinik, v případě potřeby řešení problémů se zrakem zvířat tak doporučujeme zavítat právě do Uherského Hradiště.

Moderní veterinární klinika s operačním mikroskopem a dalším moderním vybavením


Vybavení veterinární kliniky

Klinika disponuje kromě moderního vybavení i týmem zkušených profesionálů. Klinika nabízí běžnou veterinární péči, jako je vakcinace, odčervení, poradenství výživy, odběry krve pro hematologické a biochemické vyšetření, ultrazvuk, vyšetření uší a digitální rentgen. Pro operační zákroky slouží samostatný operační sál a pro pacienty vyžadující pooperační vyšetření a pacienty vyžadující intenzivní péči slouží hospitalizační místnost s oddělenými boxy. Kromě ordinací pro psy a další zvířata klinika disponuje samostatnou ordinací pro kočky, což ocení jejich chovatelé.

Problémy se zrakem trápí především psy a kočky. Existuje celá řada očních vad a onemocnění, které lze rychle a bezbolestně odstranit pomocí operačního mikroskopu. Díky jednoduchému přesnému zákroku budou vaši mazlíčci opět vidět, získají možnost volného a bezproblémového pohybu, lovu i schopnosti orientace v prostoru. Je třeba si uvědomit, že zrak je také pro zvířata velmi důležitý a vyskytující se problémy je třeba řešit. Navštivte Veterinární kliniku Veterina Mlejnský v Uherském Hradišti, kde Vašim mazlíčkům pomohou.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.veterina-mlejnsky.cz/

Vydáno 06.03.2017
572 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky
Zvíře, které je napadeno blechami nebo klíšťaty, prožívá opravdová muka. Šetrnou a zároveň velice účinnou pomocí je Bravecto pipeta. Je vhodná pro kočky, větší psy i pro miniaturní plemena psů. Neuškodí ani březím nebo kojícím samicím.

Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, ...
PODSTRÁNKY

Veterinární klinika

Veterinární klinika
Veterinární klinika – MVDr. Radomír Mlejnský v Uherském Hradišti

Antiparazitika

Antiparazitika
Účinná antiparatizitka proti klíšťatům na Veterině Mlejnský Uherské Hradiště

Zdravotní pojištění PetExpert

Zdravotní pojištění PetExpert
Zdravotní pojištění PetExpert na Veterinární klinice Mlejnský v Uherském Hradišti
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Veterinární klinika Mlejnský MVDr. Radomír Mlejnský
WEBOVÁ STRÁNKA
Veterinární klinika Mlejnský
www.veterina-mlejnsky.cz
Adresa

Adresa

Revoluční 1506
Uherské Hradiště 686 06

veterinamlejnsky@seznam.cz
+420 725 761 501


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha