SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě

Máte problémy s počítačovými, telefonními a jinými rozvody nebo potřebujete opravit elektrická zařízení ve vašem rodinném domě či firmě? Společnost SV-Elektro provádí kvalitní elektromontážní práce pro zákazníky v okresech Opava a Ostrava. Poskytneme vám komplexní servis v oblasti elektromontáže včetně elektroinstalace, revize a oprav elektrických spotřebičů či telekomunikačních zařízení.

Provádíme kvalitní elektromontáže v okresech Opava a Ostrava

Rozvodové elektroinstalace v domech i ve firmách

Díky kvalitní elektroinstalaci rozvodů budou vaše pokoje či firemní prostory perfektně osvětlené a veškeré elektrospotřebiče budou fungovat bez problémů. Zařízení pro výrobu a rozvod elektrické energie, které nainstaluje firma SV-Elektro, je kvalitní a spolehlivé. Postaráme se o elektroinstalaci přesně podle vašich představ – ať už jde o domovní, průmyslové či vytápěcí rozvody v okresech Opava a Ostrava.

Elektromontáže a elektroinstalace podle vašich představ


Elektromontáž a opravy elektrospotřebičů a elektrických nástrojů

Elektromontáž a oprava ovládací elektroniky zajištěná společností SV-Elektro je řešením vašich problémů s nefungujícími či poruchovými elektrospotřebiči. Pokud elektrická zařízení nefungují tak, jak by měla, budou po domluvě odborně zrevidována. Kontrolní služby SV-Elektro provádí u veškerých elektrických zařízení do 1000 V včetně ručního elektrického nářadí.

SV-Elektro se postará také o veškerou elektromontáž telekomunikačních zařízení. Zprovoznění telefonů a počítačových rozvodů tak pro vás bude díky službám firmy snadné a bezproblémové. Dále zajistí také elektromontáž hromosvodů nebo anténních rozvodů, a to včetně jejich seřízení.

Využijete-li našich služeb, můžete se spolehnout na komplexní servis i v případě poruch. SV -Elektro kromě elektromontáže zajišťuje i opravy a zkoušky elektrického nářadí, nástrojů a elektrospotřebičů.

Realizované práce v oblasti elektromontáže a elektroinstalace


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sv-elektro.cz/

Vydáno 05.01.2017
45 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní elektro práce pro firmy i občany na Opavsku a Ostravsku

Kompletní elektro práce pro firmy i občany na Opavsku a Ostravsku
Sháníte firmu v okolí Opavy nebo na Ostravsku, která by mohla zařídit elektro práce pro novostavbu, starší dům v rekonstrukci nebo byt? Nebo jste naopak firma, která shání firmu pro účely elektroinstalace a elektromontáže či pro účely revizních služeb nebo opravy elektrospotřebičů? V tom případě se ...

Na elektromontážní práce včetně revize od SV Elektro je spoleh

Na elektromontážní práce včetně revize od SV Elektro je spoleh
Hledáte elektrikáře, který provede elektromontážní práce včetně revize elektra, montáž rozvaděčů a další elektrikářské práce? Obraťte se na firmu SV Elektro z Chuchelné v okrese Opava. Vyrábíme zařízení pro přenos a rozvod elektrické energie, provádíme elektroinstalace, elektromontáže, revizní ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
WEBOVÁ STRÁNKA
SV - Elektro, s.r.o.
www.sv-elektro.cz
Adresa

Adresa

U Náhonu 6
Opava 746 01

svvojkuvka@seznam.cz
+420 602 740 705


Najdete nás také zde:

ARES
captcha