Global Servis: Automatizované výrobní linky pro mlékárny a potravinářský průmysl

Žádná prosperující mlékárna se neobejde bez správné techniky a odpovídajícího zařízení, které umožní vyrábět produkty rychle, kvalitně a efektivně. Právě potravinářský průmysl je tím odvětvím, kde jsou automatizované výrobní linky denně zapotřebí. Global Servis se specializuje na projektování a dodávku technologických zařízení nejen pro mlékárny.

Global Servis se zaměřuje na dodávku technologických zařízení pro potravinářský průmysl

Vybírejte automatizované výrobní linky podle potřeb vašeho provozu

Zvolit správnou výrobní linku není jen tak. Mlékárna bude potřebovat konkrétní zařízení pro úschovu mléka, jiné zase pro pasterizaci i pro tvorbu mléčných výrobků. Specifické produkty je vždy třeba volit v závislosti na povaze provozu. Společnost Global Servis vám dodá technologie a technologické celky pro mlékárenský a potravinářský průmysl přímo na základě vašich potřeb.

Naše firma se specializuje především na projektování, dodávky a montáže technologických zařízení pro provozy s „tekutou produkcí“ (mlékárna, pivovar). Dále dodává automatizované výrobní linky i jiná zařízení pro potravinářský průmysl, jako jsou čistící stanice, potrubní rozvody, elektroinstalace, systémy řízení, měření a regulace.

Objednejte si automatizované výrobní linky ještě dnes.


Potravinářský průmysl vyžaduje přesnost, spolehlivost a speciální péči

Mlékárny, pivovary či další provozy, které produkují potraviny, musí dbát na kvalitu, čistotu a funkčnost svého zařízení skutečně pečlivě. Proto poskytuje společnost Global Servis svým klientům nejen projektovou činnost, dodávky a montáže zařízení, ale také následný servis.
Spolupracuje výhradně s renomovanými výrobci, což zajišťuje perfektní kvalitu materiálů i zpracování strojů. Důraz je kladen i na jasné ovládání a obsluhu.

Díky svým zkušenostem a schopnostem v oboru firma Global Servis zajišťuje automatizované výrobní linky a technologie pro významné společnosti, jako jsou mlékárny OLMA, DANONE nebo MADETA i pivovary BERNARD a GAMBRINUS a mnoho dalších.

Automatizované výrobní linky pro potravinářský průmysl


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.globalservis.cz/

Vydáno 05.01.2017
173 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technologie pro mlékárenský průmysl

Technologie pro mlékárenský průmysl
Potravinářská oblast má velice blízko k průmyslové automatizaci. Jakmile se tato dvě odvětví spojí nebo propojí, vznikají nové technologie. Ty se týkají také mlékárenského průmyslu, který se v naší vlasti stále drží na vysoké úrovni.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Global Servis, spol. s r.o. Průmyslové automatizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Global Servis, spol. s r.o.
www.globalservis.cz
Adresa

Adresa

Sokolohradská 645
Chotěboř 583 01

gs@globalservis.cz
+420 569 626 644


Najdete nás také zde:

ARES
captcha