ELITE BOHEMIA Semily: křišťálové lustry a bytová svítidla na zakázku

Toužíte mít doma originální lustry? Pak je tu pro vás společnost ELITE BOHEMIA, která vyrábí luxusní křišťálové lustry na zakázku i bytová svítidla. Svou činností navazujeme na staletími prověřenou tradici českých výrobců svítidel a nadále ji rozvíjíme. Patříme k největším výrobcům ověskových svítidel na světě. Naše lustry přinesou do vašich domovů radost a krásu.

Křišťálové lustry na zakázku jedině od ELITE BOHEMIA Semily

Tradiční křišťálové lustry a svítidla

Naši firmu řídí lidé, kteří svůj život zasvětili sklu a mají s výrobou svítidel bohaté zkušenosti. Používáme tradiční i nové výrobní postupy a kvalitní materiály. Na našich lustrech najdete křišťálové sklo lisované i ručně broušené, ručně malované a zdobené zlatem i sklo dvouvrstvé ručně probrušované. Používáme strojně broušené ověsky, precizně zpracované a vysoce kvalitní ověsy historického typu.

Lustry a svítidla v mnoha provedeních můžete vybírat například z kolekce Original classic, Ceiling mounts, Royal crystal, Bohemian decorated a mnoha dalších.

Křišťálové lustry Semily


Křišťálové lustry i bytová svítidla

Vyrábíme rovněž lustry na zakázku a jsme otevřeni všem tvůrčím návrhům, ať pocházejí z projektových kanceláří nebo od běžných zákazníků. Kromě honosných křišťálových lustrů a originálních svítidel na zakázku, která představují skutečná mistrovská díla, vyrábíme také svítidla bytového charakteru.

Lustry a svítidla ELITE BOHEMIA jsou doprovázeny několika identifikačními znaky, jako je hologram, logo firmy na základové desce, křišťálová pečeť s logem firmy i certifikát kvality a původu ve tvaru loga. Ověsková svítidla mají také odpovídající visačku potvrzující použitý typ ověsů.

ELITE BOHEMIA: originální svítidlaVydáno 05.01.2017
370 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Český křišťálový lustr rozhodně není retro

Český křišťálový lustr rozhodně není retro
České křišťálové lustry mají v oblasti výroby svítidel tradici už celá staletí. Aby toto řemeslo neupadlo v zapomnění, a lidé se dále mohli těšit z překrásných křišťálových skvostů nadčasového designu, navázala společnost ELITE BOHEMIA v roce 1996 na tradici předků. Postupem času se stala jedním z ...

České křišťálové lustry vychází z tradičního designu

České křišťálové lustry vychází z tradičního designu
Jen stěží budete hledat tradičnější svítidlo, než jakým je český křišťálový lustr. Křišťálová svítidla u nás mají mnohaletou tradici, to si uvědomila také společnost ELITE BOHEMIA. Ta v roce 1996 navázala na českou tradici a začala se zabývat výrobou českých křišťálových lustrů, křišťálových lamp a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA
www.elitebohemia.cz
Adresa

Adresa

Sokolská 93
Semily 513 01

obchod@elitebohemia.cz
+420 481 622 566


Najdete nás také zde:

ARES
captcha