Interklima: komplexní dodávky vzduchotechniky a klimatizace

Vzduchotechnika, klimatizace, chlazení a větrání. To jsou obory, kterými se zabývá firma Interklima spol. s r.o.. Postaráme se o komplexní dodávky klimatizačních systémů jak pro chlazení technologických zařízení, tak i pro úpravu vzduchu v provozech a na pracovištích.

Interklima zajišťuje dodávky a instalace vzduchotechniky

Vzduchotechnika a klimatizace

Naší specializací jsou dodávky prací včetně materiálu. Dodáváme veškeré vzduchotechnické zařízení pro větrání a klimatizaci do malých i velkých prostor. Zařídíme tak vaše koupelny, ale i dílny, výrobní haly nebo provozovny. Postaráme se také o výrobu vzduchotechnických prvků a potrubí. Dodané systémy předáváme včetně zaregulování a garančního měření. Zajistíme rovněž elektrickou instalaci provozních souborů vzduchotechniky a klimatizace včetně vydání revizních zpráv.

Své služby poskytujeme po celé České republice soukromníkům i firmám v projektové, poradenské a dodavatelské činnosti v oblasti technického zařízení budov.

Interklima: klimatizace a vzduchotechnika


Dodávky i servis klimatizace a vzduchotechniky

Zajišťujeme veškeré dodávky a instalace vzduchotechniky, klimatizace, chlazení a větrání, a to včetně navazujících měřicích a regulačních systémů, elektro rozvodů, sanitární techniky. Postaráme se také o drobné stavební úpravy. Kromě toho poskytujeme smluvní záruční a pozáruční servis klimatizace i dalších zařízení vzduchotechniky, chlazení, elektro a MaR.

Máme bohaté zkušenosti s dodávkami a realizací kompletních klimatizačních systémů pro provozy a pracoviště ve zdravotnictví, obchodu, řídících a navigačních centrech, radiokomunikacích, výrobních halách, ale i obytných domech a bytech.

Vzduchotechnika a klimatizace – referenceVydáno 05.01.2017
46 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Projekce a montáž vzduchotechniky i klimatizace

Projekce a montáž vzduchotechniky i klimatizace
Naše firma INTERKLIMA spol. s r.o. Vám v tomto oboru se vším pomůže. Zařízení navrhneme, odborně poradíme, zařídíme projekci a vzduchotechniku dodáme a namontujeme. Ať jde čistě o klimatizaci na chlazení, topení a chlazení, větrání nebo jiný typ větrání.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INTERKLIMA spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INTERKLIMA spol. s r.o.
www.interklima.cz
Adresa

Adresa

Semtín 92
Pardubice 533 53

interklima@interklima.cz
+420 466 825 032


Najdete nás také zde:

ARES
captcha