Fasádní obklady, odvětrané fasády - stop rostoucím nákladům za topení

Ing. Petr Kazický Intezo

Fasádní obklady, odvětrané fasády - stop rostoucím nákladům za topení

Tepelnou a akustickou foukanou izolaci pro váš dům zajistí INTEZO

Příliš vysoké či naopak nízké teploty, plísně, hmyz nebo hluk už vás doma obtěžovat nebudou. Tepelná izolace sníží teploty prostor v létě a udrží teplo v zimě, foukaná izolace navíc výrazně zlepší jejich akustiku. Firma INTEZO vám zajistí nejmodernější technologie a nejkvalitnější řady foukaných izolací.

Tepelná a akustická foukaná izolace, Ing. Petr Kazický

Zateplení díky foukané izolaci

Jakoukoli budovu – rodinný dům i firemní objekt – spolehlivě tepelně ochrání foukaná izolace. Díky ní budete mít zajištěnou kvalitu vnitřního prostředí a uspoříte nezanedbatelné množství energie. Foukaná izolace vyplní i detaily, nezanechá spáry a propustí tak ještě méně tepla. Zateplení technikou foukání je vhodné i u komplikovaných staveb s těžko přístupnými místy.

Použití tepelné izolace při zateplení půdy


Moderní technologie a materiály foukané izolace

Provádění foukané izolace je technologicky vyspělým řešením zateplení s řadou výhod. Materiály, které používá firma INTEZO, mají výborné fyzikální, protipožární a ekologické vlastnosti. Jejich aplikaci je možné provést volným foukáním či nástřikem. Díky aplikační technologii foukaných izolací se zrychluje práce a usnadňuje přesun hmot.

Jedním z materiálů, které umožňují zateplování nejmodernějšího typu, je celulóza. Společnost INTEZO pracuje s celulózovou foukanou tepelnou a akustickou izolací Climatizer Plus. Speciálně ošetřená celulózová vlákna mají omezenou hořlavost, výborně izolují a jsou odolná proti plísním a hmyzu.

Pro foukanou izolaci se používá i minerální materiál – izolace Climastone, která má prvotřídní protipožární vlastnosti. Do řady foukaných izolací patří i Easy Fill 034, což je pěnový nenasákavý polystyren s grafitem. Zvlášť jej oceníte, pokud zateplujete vlhké prostory.

Technologie a materiály foukané izolaceVydáno 05.01.2017
92 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2021
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Petr Kazický Intezo
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Petr Kazický
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Ruská 43
Ostrava - Vítkovice 703 00

intezo@post.cz
+420 603 428 330


Najdete nás také zde:

ARES
captcha