ELIDIS s.r.o.
Magnetické materiály, měření emisí PrahaELIDIS: Magnetismus, měření magnetického pole i emisí

Specialistou na magnetismus, magnetické pole a materiály nebo měření magnetického pole je firma ELIDIS. Dále se zaměřujeme na měřicí emisní systémy. V oblasti vyhodnocování emisí patříme ke špičce na českém trhu.

Vyvíjíme přístroje pro měření magnetického pole

ELIDIS – specialista na emise

Jednou z oblastí, na které se soustředíme, je magnetismus. Na základě dlouholetého výzkumu a vývoje magnetických materiálů ve VÚK zajišťujeme dodávky všech dostupných druhů magneticky měkkých materiálů a trvalých magnetů tuzemské i zahraniční výroby. Některé produkty z těchto materiálů sami vyrábíme a dodáváme. Můžete si u nás tak zakoupit toroidní jádra pro tlumivky, měřicí, oddělovací a speciální transformátory nebo feromagnetické sondy.

ELIDIS – magnetismus


Magnetické pole a jeho měření

Významnou aktivitou naší firmy je také vývoj a výroba přístrojů pro měření magnetického pole - Teslametrů Elimag. Jedná se jak o přesné laboratorní přístroje, tak i o kapesní měřidla. Špičkovým výrobkem je například kapesní mikroteslametr Elimag F1. Řadu měřidel doplňují etalony magnetického pole a kalibrační přípravky.

Měření magnetického pole
FIREMNÍ ČLÁNKY


Magnetické separátory

Magnetické separátory

Také Vás fascinuje magnetismus? Fyzikální veličina, kdy jedno těleso přitahuje druhé? Jak je to vůbec možné? Fyzika je neobyčejná věda, která ukrývá mnoho zajímavých vlastností. Magnety, ale i jiné magnetické výrobky najdete také pod společností ELIDIS s.r.o., která se již dlouhou dobu zabývá magnetismem, zejména magnetickými separátory.

Vydáno 20.12.2017
Magnetické fólie - praktický materiál nejen pro reklamní využití

Magnetické fólie - praktický materiál nejen pro reklamní využití

Magnetické fólie nabízejí řadu možností využití. Hodí se jak pro reklamní účely, tak v případech, kdy je třeba vyvěsit informace, které se často mění. Magnetická fólie je praktická, a navíc ji lze snadno odstranit, aniž by zanechala stopy.

Vydáno 24.03.2016Vydáno 05.01.2017
54 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018