Výroba díly, části karoserie motocyklů - ozdobné nádrže, blatníky na motocykl

Galanterní klempířství Josef Kolínek

Výroba díly, části karoserie motocyklů - ozdobné nádrže, blatníky na motocykl

Galanterní klempířství
Josef KolínekGalanterní klempířství: Za studena tváříme plechy pro dekorativní účely

Chystáte rekonstrukci a chybí vám klempíř? Záruku kvalitní klempířské práce vám zajistí společnost Galanterní klempířství. Ať už se jedná o praktické nebo čistě ozdobné prvky, na nás se můžete spolehnout. Zajišťujeme výrobu a rekonstrukci nejen okapů, ale i vikýřů a arkýřů na historických budovách.

S rekonstrukcí a zpracováním vikýřů máme bohaté zkušenosti

Vikýře, věžičky a jiné ozdobné prvky na historické stavby

Firma Galanterní klempířství se specializuje na výrobu dobově ztvárněných dekorativních prvků, které se využívají na zdobení střech historických staveb i jiných objektů. Jsou to například:

- větrné růžice
- ukazatele směru
- vikýře
- věžičky
- lapače vody
- kotlíky
- zakončení věží
- arkýře
- chrliče

Vikýře i jiné prvky klempířské práce


Klempířské práce na památkově chráněných stavbách

Kromě výroby ozdobných dobových prvků zajišťuje firma i jiné udržovací práce na památkově chráněných, historických, monumentálních stavbách a v reprezentačních účelových i bytových objektech stavěných na začátku tohoto století.

Firma Galanterní klempířství pracuje v oboru už od 90. let a během doby své existence získala cenné zkušenosti. Je tedy schopna nejen vyrábět překrásné klempířské prvky, ale také odborně vykonávat i náročně proveditelné klempířské práce v interiérech a exteriérech. Zabývá se mimo jiné i rekonstrukcemi opláštění věží a kupolí.

Klempířství, které nechá prokouknout každou historickou stavbuVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.copperwork.cz/o-nas/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Umělecké klempířství

Umělecké klempířství

Galanterní klempířství Josef Kolínek je firma, která se zabývá uměleckým klempířstvím. Sídlí v regionu Kroměříž a nabízí práce v oboru kovotepectví, pasířství a kovotlačitelství. Specializací této firmy je výroba vikýřů, věžiček a větrných růžic na střechy.

Vydáno 27.03.2018Vydáno 18.01.2017
179 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2018