RYKO Děčín: Specialista na železniční vozy, jejich opravy, modernizace a revize

Opravy, rekonstrukce, revize a modernizace železničních nákladních vozů provádí společnost RYKO a.s. Děčín, která je přední železniční opravnou v Evropě. Díky řadě certifikací a oprávnění poskytujeme komplexní služby v nejvyšší kvalitě zahraničním i českým zákazníkům – majitelům železničních nákladních vozů. RYKO, to je flexibilita, profesionalita a rozmanitost poskytovaných služeb.

Specializujeme se na rekonstrukci železničních vozů

Modernizace a opravy železničních vozů

Železniční vozy a jejich rekonstrukce i modernizace jsou naší specializací. Provádíme různé druhy úprav železničních nákladních vozů všech řad a typů tak, aby jejich parametry odpovídaly aktuálním požadavkům konečných zákazníků, platné legislativě a normám. Modernizace mají za úkol zvýšit provozní a užitné vlastnosti vozu, bezpečnost provozu i hodnotu vozu. Postaráme se také o čištění železničních nákladních vozů.

Železniční vozy – modernizace a opravy Děčín


Revize, prohlídky a kontroly

Kromě modernizace provádíme také revize, kontroly, technické prohlídky a zkoušky. Opravna RYKO je totiž subjektem odpovědným za údržbu (ECM) ve smyslu nařízení komise (EU) č. 445/2011 pro funkce provádění údržby a také speciálním pracovištěm pro provádění technických kontrol železničních nákladních vozů a předepsaných prohlídek a revizí.

Naši specialisté jsou vysoce kvalifikovaní v rámci nejrůznějších údržbových systémů. Pro všechny prováděné činnosti máme také množství dalších kompetencí v oblasti svařování, nedestruktivního testování a opravy komponentů.

Revize a prohlídky železničních vozů a cisterenVydáno 06.01.2017
293 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Opravy železničních nákladních vozů zajistí česká tradiční firma RYKO

Opravy železničních nákladních vozů zajistí česká tradiční firma RYKO
Opravy železničních nákladních vozů je náročná práce vyžadující moderní technologie, ověřené postupy a zručné a odborně způsobilé pracovníky. To vše se snoubí v české tradiční firmě RYKO, která nabízí komplexní služby v opravách železničních nákladních vozů všech typů a řad. Firma RYKO patří k ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RYKO, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
RYKO, a.s.
www.ryko.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Dělnická 1408/29
Děčín 6 405 02

info@ryko.cz
+420 412 506 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha