Přírodní produkty pro detoxikaci organismu dávají stop jarní únavě - eshop

CELOMED s.r.o.

Přírodní produkty pro detoxikaci organismu dávají stop jarní únavě - eshop

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové doplňky, zelené potraviny i bylinné koncentráty pro péči o pleť i tělo.

CYTOVITAL RENOVE

Přírodní produkty a potravinové doplňky

Dokonalost pleti je odrazem harmonie těla a mysli. O tu se postarají přírodní produkty firmy ENERGY CZECH REPUBLIC, například ty z řady Beauty Energy. Základem této pěstící přírodní kosmetiky je řada pěti pleťových krémů RENOVE. Obsahují bylinný extrakt, termální vodu, kvalitní rostlinné oleje a přírodní parfém. Každý z nich reprezentuje jeden element tradiční čínské medicíny, a to dřevo, oheň, zemi, kov a vodu.

Přírodní produkty Beauty Energy pro dokonalou pleť


Přírodní krémy: Země a Oheň

Pleťový krém CYTOVITAL RENOVE náleží k prvku Země, který je v lidském životě spojen se zralostí. Krém se zemitou vůní santalu a vanilky vyživuje zralou pleť se sklonem k tvorbě vrásek, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje její mladistvý vzhled.

Mezi další přírodní produkty řady Beauty Energy patří pleťový krém RUTICELIT RENOVE. Náleží k prvku Oheň, který je spojen s dobou bezstarostného mládí. Krém s vůní růže je určený pro všechny typy pleti. Pokožku změkčuje a zvláčňuje, zmírňuje svědění.


Přírodní produkty pro suchou pleť

Pro unavenou, suchou a citlivou pleť je tu krém ARTRIN RENOVE s vůní arabského jasmínu a cedru. Náleží k prvku Voda, představující poslední fázi lidského života. Pokožce dodává potřebnou výživu, hydrataci a ochranu.

Prvek Kov související s vrcholnou fází života symbolizuje krém DROSERIN RENOVE s vůní myrtového háje. Obnovuje suchou pleť, chrání ji před vnějšími vlivy a hodí se zejména jako mastný zimní krém pro všechny typy pleti.


Péče pro dokonalou pleť

Poslední z řady pleťových krémů je PROTEKTIN RENOVE náležící k prvku Dřevo, který je spojen s dětstvím. Krém s vůní cistu a levandule pro smíšenou, mastnou nebo problematickou pleť účinně hojí, nevysušuje a dodává vláčnost.

Kromě krémů patří mezi přírodní produkty řady Beauty Energy také vyživující, omlazující a rozjasňující VISAGE SERUM. K odličování a vyčištění pleti lze používat pleťový odličovací přípravek VISAGE OIL a pleťovou tonizační a regenerační vodu VISAGE WATER.

Dopřejte své pleti to nejlepší a vyzkoušejte přírodní produkty Beauty Energy i další výrobky firmy ENERGY CZECH REPUBLIC, jako potravinové doplňky, zelené potraviny a bylinné koncentráty.

To nejlepší pro dokonalou pleť


Více informací naleznete na našich stránkách  https://klubenergy.cz/

Vydáno 10.01.2017
461 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago
Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura
Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví
Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a ...

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy
Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.
PODSTRÁNKY

Služby v oblasti zdraví

Služby v oblasti zdraví
Lékařská vyšetření, alternativní léčba, vyšetření chodidel, měření stáří cév

E-shop s přírodními produkty

E-shop s přírodními produkty
Bylinné čaje, léčivé tinktury, doplňky stravy, přírodní kosmetika v e-shopu

Alternativní léčebné metody

Alternativní léčebné metody
Vyšetření přístrojem Supertronic, Sensitiv Imago, magnetoterapie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CELOMED s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CELOMED s.r.o.
klubenergy.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 19/18
Zábřeh 789 01

klubenergy@seznam.cz
+420 739 786 546


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha