CELOMED s.r.o.Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové doplňky, zelené potraviny i bylinné koncentráty pro péči o pleť i tělo.

CYTOVITAL RENOVE

Přírodní produkty a potravinové doplňky

Dokonalost pleti je odrazem harmonie těla a mysli. O tu se postarají přírodní produkty firmy ENERGY CZECH REPUBLIC, například ty z řady Beauty Energy. Základem této pěstící přírodní kosmetiky je řada pěti pleťových krémů RENOVE. Obsahují bylinný extrakt, termální vodu, kvalitní rostlinné oleje a přírodní parfém. Každý z nich reprezentuje jeden element tradiční čínské medicíny, a to dřevo, oheň, zemi, kov a vodu.

Přírodní produkty Beauty Energy pro dokonalou pleť


Přírodní krémy: Země a Oheň

Pleťový krém CYTOVITAL RENOVE náleží k prvku Země, který je v lidském životě spojen se zralostí. Krém se zemitou vůní santalu a vanilky vyživuje zralou pleť se sklonem k tvorbě vrásek, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje její mladistvý vzhled.

Mezi další přírodní produkty řady Beauty Energy patří pleťový krém RUTICELIT RENOVE. Náleží k prvku Oheň, který je spojen s dobou bezstarostného mládí. Krém s vůní růže je určený pro všechny typy pleti. Pokožku změkčuje a zvláčňuje, zmírňuje svědění.


Přírodní produkty pro suchou pleť

Pro unavenou, suchou a citlivou pleť je tu krém ARTRIN RENOVE s vůní arabského jasmínu a cedru. Náleží k prvku Voda, představující poslední fázi lidského života. Pokožce dodává potřebnou výživu, hydrataci a ochranu.

Prvek Kov související s vrcholnou fází života symbolizuje krém DROSERIN RENOVE s vůní myrtového háje. Obnovuje suchou pleť, chrání ji před vnějšími vlivy a hodí se zejména jako mastný zimní krém pro všechny typy pleti.


Péče pro dokonalou pleť

Poslední z řady pleťových krémů je PROTEKTIN RENOVE náležící k prvku Dřevo, který je spojen s dětstvím. Krém s vůní cistu a levandule pro smíšenou, mastnou nebo problematickou pleť účinně hojí, nevysušuje a dodává vláčnost.

Kromě krémů patří mezi přírodní produkty řady Beauty Energy také vyživující, omlazující a rozjasňující VISAGE SERUM. K odličování a vyčištění pleti lze používat pleťový odličovací přípravek VISAGE OIL a pleťovou tonizační a regenerační vodu VISAGE WATER.

Dopřejte své pleti to nejlepší a vyzkoušejte přírodní produkty Beauty Energy i další výrobky firmy ENERGY CZECH REPUBLIC, jako potravinové doplňky, zelené potraviny a bylinné koncentráty.

To nejlepší pro dokonalou pleťVíce informací naleznete na našich stránkách  https://klubenergy.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Vydáno 04.02.2018
CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..

Vydáno 20.01.2017
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Vydáno 18.05.2016
Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Vydáno 14.04.2015
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

Vydáno 04.02.2014Vydáno 10.01.2017
431 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2020