Výroba i zastřešení bazénů a mobilních vířivek pro každou zahradu

Sníte o tom, že vyjdete před svůj dům a skočíte do vlastního bazénu? Nebo si raději zarelaxujete se sklenkou šampaňského ve vířivce? Tak nezůstávejte jen u představ. Mobilní vířivka či vlastní bazén nemusí být nedostupnou záležitostí. Společnost RS Aqua Servis vám vaše sny promění ve skutečnost.

Mobilní vířivka vám umožňuje užít si odpočinek prakticky kdekoliv

Mobilní nafukovací vířivka pro každou příležitost

Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi odpočinou a nechají své tělo hýčkat, určitě je pro vás jako stvořená mobilní vířivka. Postavíte ji tam, kde zrovna potřebujete, a může tak udělat radost například přátelům na zahradní párty, ale i rodině v teple domova.

Mobilní vířivka MSpa je díky kvalitě zpracování velmi odolná a pro svůj nadčasový design oblíbená i u náročnějších zákazníků. Firma RS Aqua Servis vyrábí vířivky pro 2-6 osob. Všechny jsou velmi lehce ovladatelné, cenově velmi výhodné a disponují funkcemi pro vaši dokonalou relaxaci a uvolnění.

Mobilní nafukovací vířivka pro uvolnění těla i mysli


Výroba i zastřešení bazénů

Kromě vířivek vyrábí společnost RS Aqua Servis také laminátové a polypropylenové bazény. Dále zajišťuje kvalitní a variabilní zastřešení bazénů, díky němuž si můžete vodní radovánky užívat od jara až do podzimu. Zastřešení bazénu dovede zvýšit teplotu vody až o deset stupňů bez ohřevu, zabraňuje nadměrnému znečišťování vody z okolí a také zajišťuje větší bezpečnost pro děti.

Firma RS Aqua Servis se zabývá také prodejem jímek, tedy domovních čističek odpadní vody.

Prodej i zastřešení bazénůVydáno 09.01.2017
298 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bazény, zastřešení i čističky odpadních vod od firmy RS Aqua Servis

Bazény, zastřešení i čističky odpadních vod od firmy RS Aqua Servis
Máte odjakživa sen, že budete mít u domu bazén? S firmou RS Aqua Servis si tento sen můžete splnit! Firma RS Aqua Servis, která sídlí v České Kamenici, se totiž zabývá výrobou a montáží bazénů na míru. Kromě toho vám firma může vyhotovit i zastřešení na bazény, díky čemuž se budete moci koupat od ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RS - Aqua servis s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
RS - Aqua servis s. r. o.
www.edb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Bazény
Adresa

Adresa

Dukelských hrdinů 406
Česká Kamenice 407 21

rs-aquaservis@email.cz
+420 607 993 011


Najdete nás také zde:

ARES
captcha