REALCENTRUM Cars s.r.o.Realcentrum Cars: Autosalon a autorizovaný KIA Servis Ústí nad Labem

Chcete si pořídit vůz KIA? Pak navštivte autosalon společnosti Realcentrum Cars, s.r.o. z Ústí nad Labem. Od roku 1995 jsme autorizovaným dealerem vozidel společnosti KIA MOTORS, která vyrábí spolehlivé automobily s tříletou, pětiletou a sedmiletou zárukou. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis vozů KIA a prodej náhradních dílů.

Jsme dodavateleme KIA Motors už od roku 1995

Autosalon Realcentrum Cars

Neváhejte a navštivte areál naší firmy. Vzhledem k neustále se rozšiřujícímu sortimentu jsme před několika lety rozšířili showroom. V současnosti u nás najdete nově postavený autosalon s novými vozidly KIA MOTORS. Provozujeme také půjčovnu automobilů Rio 1,4i LX , Rio 1,4i EX , cee´d 1,6CRDi, cee´d 1,4CVVT. Prodáváme rovněž ojetá vozidla a zprostředkováváme výkup za hotové.

Realcentrum Cars – testovací jízdy


KIA Servis Ústí nad Labem

Kromě prodeje nových vozů zajišťujeme také autorizovaný servis vozů KIA. Přímo v areálu Realcentrum Cars máme servisní zázemí s nejmodernější diagnostikou. KIA Servis Ústí nad Labem, to je servis osobních i užitkových vozidel KIA, ale při volné kapacitě také servis ostatních značek, dále vyřízení STK či emisí. Postaráme se o veškeré opravy, výměny a čištění.

Součástí našeho autoservisu je odtahová a asistenční služba. Zajišťujeme rovněž řešení pojistných událostí, prohlídky vozidel po dopravní nehodě, zabezpečení a vyřízení všech formalit s tím spojených.

Mezi naše další služby patří prodej náhradních dílů na vozidla KIA a další značky. Postaráme se o montáže TZ, mechanických zámků řazení, autorádií, alarmů a dalších doplňků.

Navštivte náš autosalon a využijte našich služeb!

Autorizovaný servis nejen vozů KIA
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nová Kia Optima – vyzkoušejte ji v REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem

Nová Kia Optima – vyzkoušejte ji v REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem

Máte rádi vozy Kia? Pak vás nová Kia Optima jistě nadchne. Nabízí dokonalé spojení moderního designu, bezpečné jízdy a nových technologií. Novou Kiu si navíc můžete ještě před koupí pohodlně vyzkoušet. Stačí, když se obrátíte na REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem.

Vydáno 28.01.2016Vydáno 09.01.2017
276 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2017