Realcentrum Cars: Autosalon a autorizovaný KIA Servis Ústí nad Labem

Chcete si pořídit vůz KIA? Pak navštivte autosalon společnosti Realcentrum Cars, s.r.o. z Ústí nad Labem. Od roku 1995 jsme autorizovaným dealerem vozidel společnosti KIA MOTORS, která vyrábí spolehlivé automobily s tříletou, pětiletou a sedmiletou zárukou. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis vozů KIA a prodej náhradních dílů.

Jsme dodavateleme KIA Motors už od roku 1995

Autosalon Realcentrum Cars

Neváhejte a navštivte areál naší firmy. Vzhledem k neustále se rozšiřujícímu sortimentu jsme před několika lety rozšířili showroom. V současnosti u nás najdete nově postavený autosalon s novými vozidly KIA MOTORS. Provozujeme také půjčovnu automobilů Rio 1,4i LX , Rio 1,4i EX , cee´d 1,6CRDi, cee´d 1,4CVVT. Prodáváme rovněž ojetá vozidla a zprostředkováváme výkup za hotové.

Realcentrum Cars – testovací jízdy


KIA Servis Ústí nad Labem

Kromě prodeje nových vozů zajišťujeme také autorizovaný servis vozů KIA. Přímo v areálu Realcentrum Cars máme servisní zázemí s nejmodernější diagnostikou. KIA Servis Ústí nad Labem, to je servis osobních i užitkových vozidel KIA, ale při volné kapacitě také servis ostatních značek, dále vyřízení STK či emisí. Postaráme se o veškeré opravy, výměny a čištění.

Součástí našeho autoservisu je odtahová a asistenční služba. Zajišťujeme rovněž řešení pojistných událostí, prohlídky vozidel po dopravní nehodě, zabezpečení a vyřízení všech formalit s tím spojených.

Mezi naše další služby patří prodej náhradních dílů na vozidla KIA a další značky. Postaráme se o montáže TZ, mechanických zámků řazení, autorádií, alarmů a dalších doplňků.

Navštivte náš autosalon a využijte našich služeb!

Autorizovaný servis nejen vozů KIAVydáno 09.01.2017
421 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nová Kia Optima – vyzkoušejte ji v REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem

Nová Kia Optima – vyzkoušejte ji v REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem
Máte rádi vozy Kia? Pak vás nová Kia Optima jistě nadchne. Nabízí dokonalé spojení moderního designu, bezpečné jízdy a nových technologií. Novou Kiu si navíc můžete ještě před koupí pohodlně vyzkoušet. Stačí, když se obrátíte na REALCENTRUM Cars Ústí nad Labem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REALCENTRUM Cars s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
REALCENTRUM Cars s.r.o.
www.realcentrum.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Skladové vozy
Adresa

Adresa

Podhoří 374/2A
Ústí nad Labem 400 10

realcentrum.prodej@realcentrum.cz
+420 472 744 039


Najdete nás také zde:

ARES
captcha