Hruška JiříZahradnictví Jiří Hruška: Okrasné zahrady od profesionálů

Chtěli byste u svého domu vypěstovat okrasnou zahradu, ale netušíte, jak začít? Máte zájem o pěstování ovocných stromů a keřů, nemáte s ním však žádné zkušenosti? Neváhejte a kontaktujte Zahradnictví Jiří Hruška ve Velimi u Kolína. S návrhy a realizací nejen okrasných zahrad máme dlouholeté zkušenosti.

Návrh a realizaci okrasné zahrady vám zprostředkuje Zahradnictví Jiří Hruška

Odborníci na okrasné zahrady

S každým krokem realizace vaší budoucí zahrady vám pomůžeme - od 3D návrhu přes kompletní dokumentaci až po drobné stavební úpravy.

Návrh zahrady začíná nejlépe přímo u váš na pozemku. Společně vybereme ideální řešení a následně vypracujeme projekt, který bude nejlépe vyhovovat vašim představám. Dodáme veškerou dokumentaci - osazovací plán, návrh v 3D projekci a v půdorysném náčrtu, legendu rostlin i ekonomické zhodnocení - rozpočet rostlin, materiálu a výsadby.

Novinky v sortimentu zahradnictví


Pěstování okrasných stromů, keřů i okrasných dřevin

Kromě návrhů a realizace okrasných zahrad se specializujeme také na pěstování okrasných stromů. V našem širokém sortimentu najdete jehličnany, listnaté keře a stromy, rododendrony, azalky, keřové růže, pnoucí rostliny, skalničky, balkonové a pokojové květiny, trávy, kapradiny, vodní rostliny i travní osivo. V zahradnictví si můžete také zakoupit doplňkový zahradnický materiál, jako jsou substráty a hnojiva, ale i keramiku nebo nářadí.

Zahradnictví Jiří Hruška už od roku 1991 svým zákazníkům zaručuje maximální profesionalitu v oboru. Pokud máte zájem o odborný návrh a realizaci zahrady nebo pěstování ovocných stromů, obraťte se na nás.

Pěstování ovocných stromů - Rady pro zahrádkáře
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zahradnictví Jiří Hruška - ovocné a okrasné školky Velim

Zahradnictví Jiří Hruška - ovocné a okrasné školky Velim

Každý milovník zeleně, ovocných nebo okrasných stromů a každý správný zahrádkář si určitě vyberete z širokého sortimentu, které nabízí Zahradnictví Jiří Hruška – Velim. V tomto místě naleznete také jejich prodejnu.

Vydáno 04.12.2017Vydáno 10.01.2017
344 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2017