Elmot
Milan Vašuta
ELMOT: Opravy elektromotorů a čerpadel v Brně

Máte problémy s bazénovými, ponornými či kalovými čerpadly nebo potřebujete opravit elektromotor? Společnost ELMOT s 15 lety zkušeností v oblasti oprav elektromotorů, ručního elektrického nářadí a čerpadel zajistí veškerý servis. K opravám firma využívá kvalitních materiálů. Postará se i o expresní dodání a případnou revizi.

ELMOT zajistí opravu elektromotorů a čerpadel

Převíjení a opravy elektromotorů i do 24 hodin

Firma ELMOT zajistí zákazníkům z okolí Brna opravy elektromotorů do výkonu 40 kW, jednofázových asynchronních elektromotorů i elektromotorů k nejrůznějším typům čerpadel. Služby navíc zahrnují i jejich převíjení, ke kterému využívá firma kvalitní lakované měděné dráty. Pokud s opravou spěcháte, na vyžádání zajistíme dodání přímo k vám domů do 24 hodin.

Rychlé a kvalitní opravy elektromotorů a čerpadel


Opravy čerpadel včetně revize a servis elektrického ručního nářadí

Opravená čerpadla dodáme přímo do vašeho domu nebo firmy. Můžete se spolehnout na kvalitní servis a odborně provedené opravy čerpadel všeho druhu – od ponorných čerpadel do studní po bazénová a oběhová čerpadla. Provádíme i revize čerpadel a radíme s nákupem nových přístrojů.

Starosti už vám nemusí dělat ani pozáruční servis a opravy elektrického ručního nářadí. ELMOT má kromě oprav elektromotorů a čerpadel dlouholeté zkušenosti i s opravami značek BOSCH, NAREX, MAKITA a PROTOOL.

Vaše vrtačky, elektrické frézky, brusky, elektrická kladiva, míchadla i pily budou díky kvalitním opravám a pravidelnému servisu bezvadně fungovat. Firma ELMOT – to jsou zkušenosti, přijatelné ceny a poctivá a rychlá práce k vaší spokojenosti.

Opravy elektrického nářadí pro zákazníky z Brna
FIREMNÍ ČLÁNKY


Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.

Vydáno 16.04.2018
Revize elektromotorů a čerpadel, především pro regiony - Znojmo, Ivančice, Moravský Krumlov a Mikulov

Revize elektromotorů a čerpadel, především pro regiony - Znojmo, Ivančice, Moravský Krumlov a Mikulov

Náš elektroservis Elmot – Milan Vašuta, se zaměřuje na revize elektromotorů, čerpadel a provádíme i jiné opravy ručního elektrického nářadí. Snažíme se předcházet závadám a také nebezpečné práci. Při každé obsluze elektrického nářadí, elektromotorů nebo čerpadel může dojít k závadě. Díky naší firmě můžete zavčasu předejít poruchám či dokonce nehodám a to nejenom v oblasti elektrického proudu, ale předejít můžete také dalším vážnějším poraněním.

Vydáno 03.04.2018Vydáno 10.01.2017
277 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2019

Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Servis elektrického nářadí

Servis elektrického nářadí

Servis a opravy elektrického ručního nářadí značek NAREX, BOSCH, MAKITA, PROTOOL

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí včetně vyhotovení revizní zprávy